Türemiş Kazada Yaralanan Öğrencileri Ve İtfaiye Erini Ziyaret Etti

 Aksaray’da lise öğrencilerinin de aralarında bulunduğu itfaiye tatbikatında elim bir kaza sonucu yaralanan öğrencileri ve itfaiye erini hastanede ziyaret eden İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel ve Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş yaralılara geçmiş olsun dedi.

Türemiş Kazada Yaralanan Öğrencileri Ve İtfaiye Erini Ziyaret Etti

Geçtiğimiz gün Aksaray İtfaiye Müdürlüğünde yapılan tatbikatta, yangın müdahale aracının sepetinin henüz bilinmeyen bir nedenle arızalanması sonucu yaklaşık 10 metre yükseklikten yere düşen 5 öğrenci ile bir itfaiye eri yaralanmış, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Talihsiz kazayı duyan İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel ve Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş, 31 Mart Yerel Seçimleri için yaptıkları çalışmaları yarıda keserek yaralıların bulunduğu Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesine gitti. Yaralılar hakkında bilgi alan ve yaralı öğrenciler ve ailelerini ziyaret eden Türemiş ve Erel yaşanan kazadan duydukları üzüntüyü paylaşarak geçmiş olsun dileklerini sundu.

İyi Haberler Bekliyoruz

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Türemiş, Yaşanan talihsiz kazadan dolayı üzgün olduklarını belirterek “Burada yaralı öğrenci arkadaşlarımız ve aileleriyle görüştük. Çok şükür can kaybımızın olmaması en büyük tesellimiz. Durumu ağır olan bir itfaiye erimiz var. Burada hekimlerimiz gerekli müdahaleleri yapmışlar. İnşallah İtfaiye erimizden güzel haberler bekliyoruz. Yaralı kardeşlerimize Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi. Haber: M. Erhan Bölükbaş

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon