Türemiş “İşvereni, Emekçisi Hep Birlikte Bu Şehri Yöneteceğiz”

“OSB İlimizin Göz Bebeği Ve Sorunları İçin Projelerimiz Hazır”

Türemiş “İşvereni, Emekçisi Hep Birlikte Bu Şehri Yöneteceğiz”

“Osb’de Ulaşım Sorunu Çözülecek”

 

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ve yönetim kurulu üyeleri, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında sırasıyla Aksaray Organize Sanayi Müdürü Ayhan Ermiş ve Gümrük Müdürü Hasan Hüseyin Dinsever’i ziyaret etti. Milletvekili Erel ve Belediye Başkan Adayı Türemiş OSB ve yatırımcılar hakkında bilgiler alırken, OSB Müdürü Ermiş Aksaray OSB'nin hızla büyüdüğüne işaret etti. Belediye Başkan Adayı Türemiş, Aksaray sanayisinin ülke ve memleket için son derece önemli olduğuna vurgu yaptı.

 

"İş Adamlarımızın Ve Emekçi Kardeşlilerimizin Sorunlarını Yakından Biliyoruz Ve Çözüm İçin Hazırız"

 

İYİ Parti Heyeti daha sonra Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikaları gezerek işletme sahipleri çalışanlarla sohbet etti. İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Türemiş “Organize Sanayi Bölgesindeki emekçi kardeşlerimiz ve müteşebbislerimiz ile buluştuk. Ben aynı zamanda A sınıfı iş güveliği uzmanı olmam ve bir önceki Ticaret Odası Meclis Başkanı olmam hasebiyle burada bulunan İş adamlarımızın ve emekçi kardeşlerimizin sorunlarını yakından biliyorum.

Burada bizleri sıcak ve samimi bir karşılama ile ağırlayan birbirinden değerli iş adamlarımıza ve emekçi kardeşlerimize kendimizi ve OSB için projelerimizi anlattık. Gittiğimiz her yerde olduğu gibi burada da bizlere yoğun bir ilgi var. Sorunlarımız aynı çözümleri çok kolay. Emekçi kardeşlerimiz ve iş damlarımız bizlere inanmış bizler de onların bize olan teveccühlerine layık olmak için el birliği ile OSB’mizin daha iyi şartlara kavuşması için çalışacağımıza söz veriyoruz” dedi.

 

“Kalifiye Eleman Kursları İçin Projelerimiz Hazır”

 

“Organize Sanayi Bölgemiz ilimizin göz bebeği” diyen Türemiş “Bölgemizin başta ulaşım olmak üzere birçok alanda sorunlarına ivedi bir şekilde çözüm olacak projelerimiz hazır. Özellikle OSB ve şehir ulaşımını rahatlatacağız. İş adamlarımız ve belediyemizin ortak kurslarıyla kalifiye eleman sorununu çözüme kavuşturmak için çalışmalarımız var. İnşallah her alanda olduğu gibi iş adamlarımız ile ortak akıl ve projelerde birlikte hareket edeceğiz” diye konuştu. Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon