Türemiş, “Aksaray’ı Kadınlarımızla Birlikte Yöneteceğiz”

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü programlarına katılan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş “Gördüğümüz ilgi bizi adım adım Aksaray Belediyesine götürüyor” dedi.

Türemiş, “Aksaray’ı Kadınlarımızla Birlikte Yöneteceğiz”

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü anma etkinliklerine katıldı. Seçim çalışmalarına aralık vermeden devam eden Türemiş, Eşi Doktor Perihan Ceyda Türemişle katıldığı törenlerde ilk karanfili de eşine verdi.

Aksaray Barosu Kadın Hakları Komisyonunun 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda düzenlendiği programa katılan Türemiş ardından Nora City’de düzenlenen resepsiyona geçti. Resepsiyonun ardından seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş Bedir Muhtar Mahallesi, Bahçeli, Kılıçarslan Mahallesi ve civarında esnaf ve vatandaşlarla kucaklaştı.  Vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılandıklarını söyleyen Özhan Türemiş “Son dönemece girdiğimiz günlerde kamuoyu yoklamaları ve vatandaşlarla yapmış olduğumuz sohbetlerde gördük ki artık biz Aksaray Belediyesi'nin kapısına doğru adım adım gidiyoruz” dedi.

 

“Gerçek Sonuçları Vatandaş Gösterecektir”

 

“1 Nisan sabahı Aksaray’ı İYİ’ler yönetecek” diyen Özhan Türemiş “Şehr-i Süleyha’ya ismine yakışır kadrolarla, projelerimizle geliyoruz. Vatandaşlarımız her şeyin farkında. Yapılan anketlerde öyle uçup kaçmaya gerek yok. Herkes kimin ne olduğunu biliyor. Gerçek bir anketi en kısa zamanda vatandaşımız anketçilere gösterecektir açıklamasında” bulundu.

 

“Bir Çok Medeniyetten Önce...”

 

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bir de program düzenleyen İYİ Parti Heyeti ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş öğle yemeğinde Aksaraylı kadınlar ve çeşitli STK gruplarının kadın temsilcileri ve yönetim kurullarıyla bir araya geldi.

Burada konuşma yapan Türemiş “Kadınlarımızın hakkı ödenmez. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü, emekçilerin, emekçi kadınların haklarının kazandığı gün olması nedeniyle tüm dünya ile birlikte biz de kutluyor ve anıyoruz. Dünyadaki birçok ülkeden daha önce kutlayarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kadınlara verdiği değerin birçok medeniyetten daha üstün olduğunu biliyoruz” diye konuştu. “Türk toplumunda kadının yeri farklıdır” diyen Başkan Adayı Türemiş “Onlar her zaman baş tacımızdır. Toplumun her alanında eşit şekilde yer almaları için biz de gerekli mücadeleyi veriyoruz. Her zaman onların yanındayız” şeklinde konuştu. Türemiş Resepsiyonda kadın davetlilere fular ve karanfil hediye ederken eşi Ceyda Türemiş de çalışmalarında yanına yer alarak destek verdi. Haber: Erhan Bölükbaş

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon