Türemiş "Aksaray'da İyi Bir Güne Uyanmaya 15 Gün Kaldı"

 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarında esnaf ve vatandaşlardan yoğun destek alan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş 1 Nisan sabahı Aksaray'ın İYİ bir güne uyanacağını söyledi.

Türemiş

Ev toplantıları, vatandaş buluşmaları ve ziyaretleriyle yoğun bir çalışma sürdüren Türemiş sokakta adım atarken bile zorlandıklarına dikkat çekerek bu. Sevgi bizi göreve getirecek ve biz de bu. Sevgiye kat be kat karşılığını vererek Aksaray Belediyesini Anadolu’nun can damarı haline getireceğiz diye konuştu. İYİ Parti'nin sandıkta alacağı sonuçla tüm kesimleri şaşırtacağını vurgulayan Türemiş, "Artık biliyoruz ki Aksaray'ı İYİ'ler yönetecek. Gönülleri kazandık, sandıkta da kazanacağız. Başka çare yok. İYİ'ler bu şehre çok İYİ gelecek" ifadelerini kullandı.

Anket sonuçlarıyla vatandaşın yanıltılmaya çalışıldığını ancak artık halkın kendi anketini sokakta kendisinin oluşturduğunu da belirten Türemiş "Biz sokaklarda yürürken, bir yerden geçerken anketimizi vatandaşımızla yapıyoruz. Onlar kararlarını zaten verdiler. Bundan sonrası için projelerimizi takvimlendirmeye odaklandık. Biz bu. Kentte göreve gelir gelmez İYİ’liğe başlatacağız" şeklinde konuştu.

"Sabırla Sandığı Bekliyorlar"

Sessiz çoğunluğun sabırla sandığı beklediğini de belirten Türemiş "misafiri olduğumuz her yer bize bizzat söz veriyor. Bu sözler samimi... Vatandaşımız hangi siyasi lidere gönül vermiş olursa olsun belediye hizmetlerinin partiyle ilgisi olmadığının bilincinde. Ona hizmet edecek, bu kenti adım adım bilen, onlara dokunan kirşlere oy vereceklerini söylüyorlar. Bizi işaret ediyorlar. Daha yapacak çok iş var. Biz artık seçimi kazandık ve önümüze bakacağız. Bu kente güvenimiz tam" şeklinde konuştu.

"Sessiz Çoğunluk İyi Parti Diyor"

"Yaparsa İYİ Parti yapar" diyen vatandaşların çoğunlukta olduğuna dikkat çeken Türemiş "Bu kenti el birliğiyle ayağa kaldırmak kente borcumuz. Aksaray 68 plakasıyla varlığını her alanda gösterecek. Vatandaşlarımızın tek derdi şu an geçim ve çocuklarının geleceği derdi. Biz sessiz çoğunluğun çığlığının büyüdüğünü görüyoruz. Başka bir Aksaray mümkün diyoruz ve projelerimizi tarihlendirecek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Düzeltilecek,  baştan yazılacak bir Aksaray var. Yapacağız. Birlikte başaracağız" ifadelerini kullandı. Seçim çalışmalarında Türemiş'in yolunu kesen vatandaşlar ise AK Parti ve MHP'nin birbiriyle aynı yolda olduğunu ve bir farklarının olmadığını söyleyerek "Kararımız sizden yana. İYİ Parti İnşallah kazanacak" dedi. Haber: M. Erhan Bölükbaş

 

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon