Tribün Liderlerinden Taraftara Çağrı

“Tüm Ülkede Adından Söz Ettiren Aksaray Belediyespor Taraftarının Birlik Ve Beraberliğini Göstermesi İçin Bu Haftaki Maçta Takımını Yalnız Bırakma”

Aksaray Belediyespor TFF 3. Lig 1. Grup’ta bu hafta Urfa temsilcisi Karaköprü Belediyespor ile karşılaşacak.

Tribün Liderlerinden Taraftara Çağrı

Karşılaşma öncesi Aksaray Belediyespor Tribün Liderleri taraftarı, tribünlere takıma destek olmaya davet etti.

Aksaray Belediyespor’u deplasman ve iç saha maçlarında tribünlerde her koşulda destekleyen Aksaray Belediyespor taraftarı Tribün Lideri Ahmet Kaya, Karaköprü Belediyespor ile yapılacak karşılaşmanın önemini vurgulayarak “İlimizin İncisi Aksaray Belediyesporumuza her zamankinden daha çok bir destek vermemiz gerekli. Bu hafta pazar günü tribünlerimizin tamamın dolu olması birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergelerinden birisi olacak. Aksaray Belediyespor’a gönül vermiş tüm taraftarlarımızdan ilçe ve beldelerimizden de takımımıza destek bekliyoruz” dedi.

“Bizim Nasıl Davrandığımızı Herkes Bilir”

Olaylı Serik maçında yaşanan futbol terörüne de değinen Ahmet Kaya “Yılardır ilimize gelen misafir takımların taraftarlarını nasıl ağırladığımızı, tüm ülke sporseverleri yakından bilir. Anadolu’nun bu güzel şehrinde ev sahipleri anlayışı çerçevesinde konuk takım ve taraftarını en iyi şekilde ağırlar ve yolcu ederiz. Serik Belediyespor ile ligin ilk yarısında oynadığımız ve 1-2 kaybettiğimiz maçı hatırlayın. İlimizde en ufak bir sıkıntı yaşamadan Serik Belediyespor Futbol Takımı ve seyircisi, ilimizden hiçbir sorun ve sıkıntı yaşamadan ayrıldı. Maalesef aynı anlayışı ve ilgiyi bizler Serik taraftarından ve Kulüp yöneticilerinden görmediğimiz gibi, yaşadığımız futbol terörünü tüm ülke spor kamuoyu yakından izledi” diye konuştu.

Tüm Aksaray’ı Tribünlere Çağırdı

Tribün Lideri Kaya “Hafta sonu kendi evimizde zor bir müsabakaya daha çıkacak olan takımımıza her zamankinden daha fazla destek olmamız gerekiyor. Artık her maç final. Bu hafta ve kalan maçlarda birlik ve beraberliğimizi göstererek, tüm stadı doldurmalıyız.

Taraftarımıza sesleniyorum. Ülke futbol kamuoyunun taktirini kazanmış Aksaray Belediyespor taraftarının önünde Aksaray’ın ne denli zor bir deplasman olduğunu bu hafta sonu bir kez daha göstermek için Aksaray Belediyespor’a gönül vermiş tüm taraftarımızı karşılaşmayı izlemek ve destek vermek üzere. Tribünlere davet ediyoruz” dedi. Haber: Harun Atalay

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı