Trafiksiz Alanda Araç İsyanı

 Trafiğe kapalı sokaktaki araç parkı yayaları ve esnafı isyan ettirdi. Trafik Komisyonu kararı ile araç trafiğine kapatılan Kurtuluş ve PTT Caddesi olarak bilinen sokakta Türk Telekom ve PTT araçları ile çalışanlarının araçlarını gelişigüzel park etmesi trafiğe kapalı sokakta bulunan esnaflara ve yayalara zor anlar yaşatıyor.

Trafiksiz Alanda Araç İsyanı

Cadde esnafı ve vatandaşları bezdiren olay karşısında Telekom ve PTT yetkililerinin umursamaz tavırları devam ediyor. Cadde esnafı durumu Aksaray Valiliğine yazdıkları bir dilekçe ile dile getirirken Valilik, belediye ve emniyet müdürlüğünden bu duruma kalıcı bir çözüm bulunması yönünde taleplerini iletti.

Araçtan İnsana Yer Kalmadı

Yayalar için açık bir sokağın araç parkından kullanılamaz hale geldiğini dile getiren esnaf durum karşısında adeta isyan ederken; kurumların umursamaz tavrını anlayamadıklarını belirttiler.

Durumu yazılı bir dilekçe ile ilgili mercilere bildirdiklerini bu konuda çok mağdur olduklarını belirten esnaflar, yoğun araç parkından dolayı vatandaşların sokağı kullanamadığını, insanların araç aralarından güçlükle geçtiklerini söylerken, çocuk arabası ile sokağa gelen birisinin sokaktaki araçlar nedeniyle geçemediğini ifade ettiler. Haber: M. Erhan Bölükbaş

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon