Trafik Terörüne 5 Can Verdik

 Trafik ekiplerinin tüm uyarı ve denetlemelerine rağmen bu Kurban Bayramı’nda da dikkatsiz sürücülerin acı bilançosu 5 ölü 87 yaralı oldu.

Trafik Terörüne 5 Can Verdik

Kurban Bayramı tatilinin başladığı 9 Ağustos Cuma mesai bitiminden bu yana Aksaray sınırları içinde meydana gelen trafik kazalarında 5 kişi hayatını kaybederken, 87 vatandaşımız da yaralandı.

9 Ağustos Cuma gününden itibaren Aksaray Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler yol kontrollerini sıklaştırarak sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyarırken, ilin 4 ana yol güzergâhı üzerinde trafik ekipleri hız ve emniyet kemeri uygulamaları yaptı.

Bayram Dönüşü Kazalarda Artış Oldu

Trafik ekiplerinin denetimleri artırmasına ve sürücüleri sıkça uyarmasına rağmen özellikle Bayram tatili dönüşü trafik kazlarında artış olurken il genelinde 5 günlük Bayram tatili süresince Aksaray’da meydana gelen trafik kazalarında 5 kişi yaşamını yitirirken, 87 vatandaşımız ise yaralandı. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon