“Toki Sentetik Çim Saha Doğal Çime Çevrilsin”

Aksaray’da 4 yıl aradan sonra yaşanan profesyonel lig heyecanın kuşkusuz en büyük mimarı Belediye Başkanı Evren Dinçer oldu.

“Toki Sentetik Çim Saha Doğal Çime Çevrilsin”

Belediye başkanlık koltuğuna oturur oturmaz şehrin en büyük paydası olan siyah beyazlı sevdanın şampiyon olması için kolları sıvadı.

Umutların bittiği anda devreye giren Başkan Dinçer takımın kritik Silifke maçında ve Akşehir maçlarında üzerine düşenin fazlası yaparak şampiyonluğun adeta mimarı oldu. Aksaray şehrine 4 yıl aradan sonra yeniden profesyonel lig sevincini yaşatarak taraftarında gönlünü fetheden Dinçer TFF 3.ligde takımın da onursal başkanı olarak her derdine deva olması da gözlerden kaçmadı. Siyah beyazlıların TFF. 3. ligde en büyük maddi ve manevi destekçisi olan maçlarda tribündeki yerini alan soyunma odasında yalnız bırakmayan Başkan Dinçer Futbolcularında gönlünü kazandı.

Ligde iyi bir çıkış içeresinde olan ve ilk yılında 11 puan toplayarak taraftarını da 8 haftalık periyotta mutlu eden siyah beyazlı oyuncuların Dinçer’den en büyük beklentileri antrenman sahası oldu. Bireysel oyuncu gelişimi ve takımın performansının daha iyi olması için mutlaka yapılması takıma pozitif bir güç sağlayacağı düşünülüyor. Aksaray Belediyespor artık profesyonel ligde ve tesislerinde de daha profesyonel olması hedefleniyor. Siyah beyazlı oyuncular ve teknik ekip kulübün tesislerinde bulunan TOKİ sentetik sahanın doğal çime çevrilmesi oldu.

Antrenmanlarını Dağılgan stadı ve 4. nolu çim sahada yapan siyah beyazlılar tesis yanında olan sentetik sahanın çim sahaya çevrilerek hem yol mesafesinde hem de konsantrasyon açısından rahat bir nefes almak istiyor. Sentetik çim sahanın çime çevrilmesindeki maliyetinde düşük olması ve sporcu sağlığı açısında da çim sahanın önemine dikkat çekildi. Antrenmanlar için Dağılgan’a harekette hem yol mesafesi hem günlük 15 km uzaklıktan dolayı Aksaray’a yeni bir çim saha kazandırılması için Aksaray Belediye Başkanı Evren’den destek bekleniyor. Haber: Bayram Aksu

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı