Tarım Platformundan Bakan Yardımcısı Aksu’ya Ziyaret

 Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk Ankara’ya giderek, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ile bir araya geldi.

Tarım Platformundan Bakan Yardımcısı Aksu’ya Ziyaret

Tarım platformu üyeleri başta kenevir ekimi olmak üzere Aksaray’ın tarım ve hayvancılığındaki gelişmeler ve bazı sıkıntıları hakkında Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu’ya bilgiler verirken, tarım ve hayvancılığın dünyada ve Türkiye’de olduğu kadar Aksaray’da da çok önemli bir sektör olduğunu vurguladılar.

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ise; Tarım ve hayvancılık politikaları konusunda gerekli tüm çalışma ve desteklemeleri yaptığını belirterek, “Üreticilerimiz, emekçilerimiz, ülkemiz için çok önemli bir üretimdir. AK Parti hükümeti olarak iktidarlığımız boyunca tarım ve hayvancılığa Türkiye Cumhuriyeti tarihinde verilmemiş kadar destek ve çalışma yaptık. Önce ülkemiz, sonra da Aksaray için başta kenevir ekimi olmak üzere ne gerekiyorsa yapılacak” dedi.

Haber: Dilek Eyüboğlu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon