Takımların Gözdesi Saatçioğlu Otel

 Turizm sektöründe marka olmuş birçok ünlü otelde uzun süren başarılı yöneticilik kariyerinin ardından, ilimizin şehir merkezindeki gözde oteli Grand Saatçioğlu Oteli’nin Genel Müdürlüğü görevine getirilen tecrübeli Turizmci Talip Akdoğan, yeni görev yeri Grand Saatçioğlu'nu ilimize spor müsabakaları için gelen takımların tercih edilen oteli yaptı.

Takımların Gözdesi Saatçioğlu Otel

Grand Saatçioğlu'nun tecrübeli Genel Müdürü Talip Akdoğan iki ay içinde Artvin Hopa Spor, Yeni Ordu Spor ve Malkara Kadın Hentbol takımlarını ağırladı. Tecrübeli Turizmci Akdoğan bu hafta İlimize gelecek olan Urfa temsilcisi Karaköprü Belediyespor ve Merinos Kadın Hentbol takımını ağırlamaya hazırlanıyor.

"Bu Şehir Tam Bir Açık Hava Müzesi"

Grand Saatçioğlu'nun tecrübeli Genel Müdürü Akdoğan turizm cenneti ülkemizde başta Bodrum olmak üzere İstanbul, İzmir ve birçok büyük ildeki önemli otellerde müdürlük yaptığını belirterek "Turizm sektöründe çevre çok önemli. Ben meslek kariyerimde meslektaşlarımla her zaman ikili ilişkilerimi üst seviyede tuttum. Güzel ülkemizin her yerinde spor kulüplerimiz başta olmak üzere birçok alanda ve turizm acentelerimizle dostluk çerçevesinde birbirimize çok büyük desteklerimiz oldu. Bu birikimimizi şimdilerde Aksaray için değerlendiriyoruz.

Turizm şehri olan Aksaray'da misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için ekibimiz ile profesyonel bir çalışma içindeyiz. Aksaray'ın tanıtımına en iyi şekilde katkı sunmak için heyecanlıyım. Bu şehir kendi turizm potansiyelinin farkında. Aksaray'ı, Ihlara'yı dünya tanıyor. Adeta açık hava müzesi olan Aksaray'ın turizmden istediği payı alması için ben de naçizane bilgi, birikim ve deneyimimi paylaşmaktan mutluluk duyarım" dedi. Haber: Harun Atalay

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı