Suç Makinasından Gazeteciye Bıçaklı Saldırı

Aksaray spor camiasının tanınan ismi Ferit Gemici ve Gazeteci Armağan Şen, hafta sonu bir kafede alkollü olduğu öğrenilen M.A.U. isimli şahsın bıçaklı saldırasına uğrayarak yaralandı. Saldırgan emniyette ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Suç Makinasından Gazeteciye Bıçaklı Saldırı

İfade Verdi Serbest Kaldı


 

Aksaray’da Ferit Gemici’nin işlettiği mekana gelen, daha önce bir çok suçtan hakim karşına çıktığı örenilen M.A.U. isimli şahıs Gemici’ye küfür ve hakaret etti. M.A.U’nun yaklaşık bir hafta önce de Gazeteci Armağan Şen’e yaptığı bir haberden dolayı hakaret ve tehdit savurduğu, bu nedenle Gazeteci Armağan Şen tarafından şikâyet edilerek ilgili mercilere suç duyurusunda bulunulduğu öğrenildi.

 

Olay günü Ferit Gemici’ye hakaret ve tehdit savuran M.A.U. Gazeteci Armağan Şen ve kardeşi Mahmut Şen’in de kafeye gelmesini fırsat bilerek üzerinde taşıdığı rambo bıçağı olarak tabir edilen bıçak ile Gazeteci Armağan Şen’i göğüs hizasında kolundan bıçakladı. Bıçaklı şahsın bıçak darbesine eliyle karşılık veren Gazeteci Armağan Şen, bıçağının keskin tarafından tutarak saldırgana müdahale etmeye çalışsa da saldırganı durduramadı. Bıçaklı saldırgan daha sonra Ferit Gemici’yi de bacaklarından bıçaklayarak yaraladı.

 

ŞEN AMELİYAT OLACAK

Çevredeki vatandaşların Müdahalesi ile etkisiz hale getirilen bıçaklı saldırgan olay yerine çağrılan 155 ekiplerince gözaltına alınarak ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Saldırıda yaralanan Gazeteci Armağan Şen ve Aksaray spor camiasının tanınan ismi Ferit Gemici Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi altına alındı. Gazeteci Armağan Şen’in göğüs hizasına 4 dikiş atılırken sağ elideki parmaklarının tendon bağlarının kesildiği ve hafta içi ortopedi servisinde ameliyat olacağı öğrenildi.

 

Öte yandan alkollü bıçaklı saldırgan M.A.U’nun Emniyet Müdürlüğünde ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı öğrenildi. Haber: Harun Atalay

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı