Son Dakika: Beş Askerimiz Şehit!

Türkiye bu sabah peş peşe gelen son dakika haberleriyle sarsıldı.

Son Dakika: Beş Askerimiz Şehit!

Acı haberlerin ilki Hakkâri’den geldi. Yıldırım düşmesi sonucu iki asker şehit oldu. Kahreden ikinci haber ise Şanlıurfa'dan geldi. Akçakale'de bir sınır karakolu havan topuyla vuruldu. Hain saldırıda iki asker şehit oldu. Kuzey Irak'ta da Pençe Harekâtı bölgesinde yıldırım düşmesi sonucu bir askerimiz şehit düştü.

Kuzey Irak’ta Bir Şehit

Acı haberlerin ilki Hakkâri ile Çukurca ilçesi arasında bulunan, yol güvenliğinin sağlandığı Davuş Tepe Üs Bölgesi’nden geldi. Üs bölgesine yıldırım isabet etmesi sonucu Uzman Çavuş Bünyamin Çabuk (24) ile Uzman Çavuş Furkan Yılmaz (22) şehit oldu, on üç asker de yaralandı.

Akçakale’de Havanlı Saldırı: İki Şehit

İkinci acı haber ise Şanlıurfa’nın Akçale İlçesi’nden geldi. PKK/YPG terör örgütü tarafından gece saat 23.00 sıralarında Tekçe Hudut Karakolu’na havan topuyla saldırı düzenlendi. Saldırıda Tankçı Uzm. Çvş. Şevket Tekin (23) ile Tankçı Uzm. Çvş. Davut Armağan Keskin (28) şehit düştü, iki asker ile bir doktor ise yaralandı. Saldırının gerçekleştiği Ayn İsa bölgesi topçu atışlarıyla vuruldu.

Pençe Harekâtı Bölgesinde De Yıldırım Düştü: Bir Asker Şehit

Üçüncü acı haber ise Kuzey Irak’taki Pençe Harekâtı Bölgesi’nden geldi. Burada da yıldırım düşmesi sonucu bir askerin şehit olduğu bildirildi. İHA

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı