“Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarına"

 100 günlük eylem planı kapsamında her yaşta vatandaşın günün her saatinde aktif spor yapabilmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yeni bir proje hayata geçirildi.

“Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarına

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 100 günlük eylem planı kapsamında her yaşta vatandaşın günün her saatinde aktif spor yapmalarını temin edilmesi amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yeni bir proje daha hayata geçirildi.

Proje hakkında bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan, Bakanlık tarafından 21 Ocak 2019 Pazartesi gününde itibaren tüm illerde okul çağındaki çocuk ve gençleri sağlıklı bireyler olarak topluma kazandırılmasında ebeveynlerin rolünün öneminden hareketle, spor aracılığı ile çocuk aile  ilişkisinin geliştirilmesi amacıyla hazırlanan “Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spor” adlı proje kapsamında Atatürk, Hasandağı ve Dağılgan Spor Salonlarında 7/24 spor yapmak isteyen vatandaşların hizmetine açılacak. Proje kapsamında Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne ait salonlarda antrenörler gözetiminde okul çağındaki çocuk ve gençlerin aileleriyle birlikte spor yapmalarının teşvik edilmesi ve özellikle hafta sonu akşamları zaman mefhumu gözetmeksizin yetişkinlere yönelik turnuvalar düzenlenmesi hedefleniyor.

“Vatandaşları Spora Davet Etti”

İl Müdürü Alkan, tüm Türkiye’de 21 Ocak 2019 Pazartesi gününden itibaren başlayacak olan ve Aksaray'da da hayata geçirilen “Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımıza Spor” projesi kapsamında tüm vatandaşları spora davet etti. Salonların 7/24 açık olacağını belirten Alkan, vatandaşların istedikleri saatte salona gelerek program dâhilinde spor yapabilecekleri ifade etti. Haber: Bayram Aksu

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon