Siyasi Partiler Bayramlaştı

Aksaray’da siyasi partiler Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve İYİ Parti (İP) Kurban Bayramı’nın dolayısıyla bayramlaşma programları düzenleyerek il binalarında partililer ve vatandaşlarla bayramlaşma programında buluştu.

Siyasi Partiler Bayramlaştı

AK Parti Arife Günü Bayramlaştı

AK Parti Aksaray İl Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısı ile parti binasında bayramlaşma programı düzenlendi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen bayramlaşma programına Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye  Başkanı Evren Dinçer, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İl Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, önceki dönem Milletvekili Nevzat Palta, ilçe ve Belde Belediye başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, STK temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda partili katıldı.

‘Seçimler Geride Kaldı Artık Hizmet Vakti’

‘Seçimler geride kaldı artık hizmet vakti’ diyerek sözlerine başlayan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Bakanlıklarımızı ziyaret ederek Aksaray’ımızın çözülmesi gereken sorunları ilettik. Biz hep şehrimize nasıl hizmet edebilirizin telaşı ve gayreti içerisinde olduk. Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu ile birlikte Ulaştırma Bakanımızı ziyaret ettik. Yıllardır beklediğimiz demiryolunun projesinin biran önce ihalesinin yapılmasına ısrarlı talep ettik. Yine Sağlık Bakanlığımızı ziyaret ederek hastanemizin eksikliklerinin giderilmesini istedik. Şehrimize gelen Tarım ve Orman Bakanımızla ilimizin tarımıyla ilgili istişarelerde bulunduk. Yeraltı baraj müjdesini verdi. Ayrıca afetten zarar gören çiftçilerimize 5 Milyon ödenek ayrıldı. 3. Lige çıkan Belediye Sporumuzun başka şehirde spor yapmasına gönlümüz razı değildi. Spor Bakanımız ile görüşen Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu’nun gayreti ile Dağılgan Stadyumu’na 1,5 Milyon ödenek ayrıldı. En kısa zamanda Aksaray Belediye Sporumuz maçlarını burada yapacak. Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu burada maç yapılabilir diye kararını açıkladı. Buda bizim için önemli bir gelişmeydi. Bizde teşkilat olarak gerek çalışmalarımız gerekse vatandaşlarımızı ziyaret ederek gönüllerine girmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar şehit olan Kahraman askerlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bayramımızın İslam alemine huzur, mutluluk, barış ve sağlık getirmesini temenni ediyorum” dedi.

“Makam Ve Mevkiler Gelip Geçici”

Makam ve mevkilerin geçici olduğunu dile getiren Milletvekili Cengiz Aydoğdu, “Türkiye’miz çok şükür, İslam âleminin, Türk aleminin umudu hatta dünyanın dikkat kesildiği, bin yıldır bizim milletimiz sadece kendi yaralarını sarmaz, tüm insanlığında yaralarını sarar. Şimdi önümüzdeki 4 yıllık süreç bizler için hizmet süreci. Milletimizin kararını almış, meşru bir hükümet olarak iş başındayız. Demokrasi işliyor, devletimiz çalışıyor. Sıkıntılarımız var elbette. Önemli olan bunlara çare arama iradesidir. Meclisimiz kapandığından beri il ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte sahadayız. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızla hem hal oluyoruz. Vatandaşlarımız mevzuyu kavramış ve hala bulunduğu sorunların çözümü olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve onun liderliğindeki AK Partiyi görüyor. AK Parti teşkilatları olarak hep birlikte üzerimize ne düşüyorsa beldemizin ve ülkemizin daha güzel olması için çalışacağız” şeklinde konuştu.

“Aksaray’ımıza Hizmet Etmeye Çalışıyoruz”

Belediye Başkanı Evren Dinçer de, “Milletvekilimizin öncülüğünde, İl Başkanımızla beraber Aksaray’ımızın sorunlarına ilişkin merkezi hükümetimize uyumlu şekilde Bakanlıklarımızla istişare halinde Aksaray’ımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Aksaray’ımızı ihtiyaçlarına ve Türkiye’nin gelişmelerine göre hizmet gelmesi için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.

Yaz ayı olması hasebiyle ilimizde yaşanan yoğunluktan dolayı hizmetlerin aksamaması için gayret gösteriyoruz. Bir yandan da vatandaşlarımız bir araya gelerek istek ve taleplerini dinleyerek çözüm üretiyoruz. İşimiz hizmet, gücümüz millet düsturu ile yolumuza devam edeceğiz. Bu vesile ile rabbim nice bayramlara ailelerimiz ve sevdiklerimizle kavuşmayı nasip etsin.”

Konuşmaların ardından parti binası önünde bayramlaşan AK Parti İl Başkanı Altınsoy, Milletvekili Aydoğdu, Belediye Başkanı Dinçer ve Merkez İlçe Başkanı Aktürk, Bayramlaşma programına katılan partililerin tek tek bayramını kutlarken vatandaşlar ile bir süre sohbet etti.

CHP, MHP VE İYİ Parti 2. Gün Bayramlaştı

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl Örgütü Kurban Bayramı’nın 2. Günü parti il binasında partililer ile bayramlaştı. CHP Aksaray İl Başkanlığı binasında gerçekleşen Bayramlaşma Törenine CHP İl Başkanı Ramazan Koçak, CHP Merkez İlçe Başkanı Nazife Küçük, Yeşiltepe Belediye Başkanı Tahsin Çelik ve partililer katıldı. Kurban Bayramı nedeniyle birlik ve beraberlik mesajı veren CHP İl Başkanı Ramazan Koçak; "Bayramlar küskünlüğün, dargınlığın ve kırgınlığın bittiği, barışın, birlik ve beraberliğimizin temel değeridir. Bu vesile ile Tüm İslam âleminin Kurban Bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi. Konuşmanın ardından parti binası içerisinde CHP Aksaray İl Örgütü partililerle bayramlaştı.

MHP’DE “Birlik Ve Beraberlik Vurgusu”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Teşkilat Parti Binasında geleneksel bayramlaşma programı Kurban Bayramının 2. Günü parti il binasında yapıldı. Bayramlaşma programına Milletvekili Ramazan Kaşlı, İl Başkan Mustafa Çölkesen, Merkez İlçe Başkanı İrfan Çıtak, Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan, Ülkü Ocakları İl Başkan Muhsin Arslan, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, ilçe ve belde  belediye başkanları teşkilat mensupları, partililer ve vatandaşların katılığı bayramlaşma programında kucaklaşarak, hasret giderip, hasbihal etti.

Yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. Konuşmaların ardından parti binası içeresinde MHP heyeti bayramlaşma programına katılan partililerin tek tek bayramını kutlarken vatandaşlar ile bir süre sohbet etti. İl binasındaki programından MHP İl Teşkilatı Ülkü Ocakları İl Başkanlığında düzenlen bayramlaşma programına katıldı.

“Bayramlar Beraberliğimizin Temel Değeridir”

İYİ Parti Aksaray İl Teşkilatı Kurban Bayramı’nın 2. Günü parti il binasında partililer ile bayramlaştı. İYİ Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleşen Bayramlaşma törenine İYİ Parti İl Başkanı Özhan Türemiş, Milletvekili Ayhan Erel, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

Kurban Bayramı nedeniyle birlik ve beraberlik mesajı veren İYİ Parti İl Başkanı Özhan Türemiş ve Milletvekili Ayhan Erel; "Bayramlar küskünlüğün, dargınlığın ve kırgınlığın bittiği, barışın, birlik ve beraberliğimizin temel değeridir” dediler.

Başkan Türemiş “İYİ Parti Teşkilatı çatısı altında vatana, millete hizmet etmek bizler için çok kıymetli. Bayram günü burada bizlerle kucaklaşmaya geldiğiniz ve bayram sevincini bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Aksaray için çalışıyoruz hep birlikte. Kentin ihtiyaçlarını belirliyoruz ve bu konuda bilinç oluşturarak ihtiyaçlarının karşılanması için gündeme getiriyoruz. Sadece seçimler zamanında oy için çalışan bir parti değiliz. Bu hepimiz için çok önemli. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in ülkemizde gündeme getirdiği konular hepimize örnek. Burada, Aksaray’da onun temsilcileri olarak yüz akıyla çalışıyoruz. Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın. Hepinize hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.  Konuşmanın ardından parti binası içerisinde İYİ Parti İl Teşkilatı partililerle bayramlaştı.Haber: Dilek Eyüboğlu

 

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı