Siyah Beyaz Sevdaya Destekler Sürüyor

Spor Toto Süper Lig temsilcimiz 68 Aksaray Belediyespor’un 2019-2020 sezonunda Dağılgan Stadı'nda oynayacağı iç saha maçlarında saha kenarlarında yerini alacak reklam panolarına Mysilo’dan destek geldi.

Siyah Beyaz Sevdaya Destekler Sürüyor

Son haftalarda siyah beyazlı kulüp etrafında esen destek rüzgârlarına Mysilo hem kombine bilet hem de reklam panoları ile destekte bulundu.

Aksaray’da iş dünyasının önemli isimlerinden olan MYSİLO yetkililerinde Fikri Saatçioğlu siyah beyazlıların iç sahada oynayacağı maçlarda geçerli olacak kombine biletlerinin yanında takıma gelir getirecek saha içi reklam panolarında yer alacak. Yeni vizyon ve yeniliklere imza atan siyah beyazlı yönetimin iş adamlarına, futbol dünyasına yaptıkları ziyaretler her geçen gün meyvesini vermeye devam ediyor. Kulüp başkanı Cem Çorakçı ve beraberindeki heyet bir taraftan transfer çalışmaları bir taraftan şehrin Aksaray Belediyespor etrafında bütünleşmesi için verdikleri mücadelede iş adamları da desteklerini karşılıksız bırakmamaları yönetimin yüzünü güldürdü.

Takıma destek çağrılarında kombine biletlerin yanında saha iç reklam tabelalarına verilen destekler hem stad çehresini değiştirmede hem de iş adamlarını onurlandırmak açısından çok önemli olduğunu belirten kulüp başkanı Cem Çorakçı son olarak iş adamı  Fikri Saatçioğlu’na hem kombine bilet hem de stad içindeki reklam tabelalarına verdiği destekten dolayı yürekten teşekkür ettiğini söyledi. Çorakçı hem transfer çalışmalarının hem de iş adamlarına ziyaretlerin devam edeceğini ve bu şehirde futbola olan sevgini çok büyük olduğunu bu yüzden aşılacak çok yol çalınacak çok kapı ve sıkılacak çok el olduğunu kaydetti. Haber: Bayram Aksu

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon