Şile Deplasmanı Da Kuzeyboru’dan

Aksaray Belediyespor’un İstanbul’da oynayacağı Şile deplasmanının giderlerini Kuzeyboru karşılayacak. 

Şile Deplasmanı Da Kuzeyboru’dan

Aksaray Belediyespor Kulüp Başkanı Cem Çorakçı “Kuzeyboru, takımımızın İstanbul deplasman giderlerini karşılayacağını bize iletti. Kuzeyboru Aksaray’ın önemli bir markasıdır. 68 Aksaray Belediyespor’a destek olan herkesin başımızın üstünde yeri vardır. Kuzeyboru gibi Aksaray’ın tüm değerleri bizim için önemlidir ve Kuzeyboru markası bu şehrin öne çıkmasında tanıtılmasında önemli rol oynamaktadır. Şehrin bir başka değeri 68 Aksaray Belediyespor olarak Kuzeyboru’nun İstanbul giderlerini karşılayacağını açıklaması bizi çok memnun etmiştir” dedi.

Voleybola Manevi Destek İstedi

Kuzeyboru Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topgaç ise “Aksaray’dan dünyaya açılan Kuzeyboru şirketi olarak sosyal projelerin yanında toplum için sportif destekler verdiğimiz için mutluluk duyuyoruz, bununla birlikte Kuzeyboru’nun ve Kuzeyboru Voleybol takımımızın da bu şehrin bir değeri olarak maddi olmasa bile manevi olarak desteklenmesi gerekmektedir”  ifadelerini kullandı.

Haber: M. Erhan Bölükbaş

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı