Serdengeçti'den Üreticiye 8 Milyonluk Müjde

2017 Anaç Desteklemesi Yarın Hesaplarda

Serdengeçti'den Üreticiye  8 Milyonluk Müjde

AK Parti Aksaray Milletvekili Doçent Dr. Mustafa Serdengeçti, Aksaraylı 2 bin 300 Küçükbaş hayvan yetiştiricisine 8 milyon liralık desteğin yarın hesaplarına geçeceğini müjdeledi.

Tarım Bakanlığının 2017 yılı üretici desteklerinin küçükbaş hayvanlar için olan kısmı 1 Haziran Cuma (bugün) gününden itibaren TC kimlik numaralarının son rakamına göre hesaplara geçecek. 

AK Parti Aksaray Milletvekili Doçent Dr. Mustafa Serdengeçti küçükbaş hayvan yetiştiricilerinin küpe desteği olarak da bildiği anaç koyun keçi destekleme ödemelerinin 1 Haziran Cuma (bugün) günü hesaplara geçmeye başlayacağını müjdeledi. Serdengeçti’nin müjdeli haberi 8 milyon lira alacak 2 bin 300 Aksaraylı üreticiyi sevindirdi.

Müjdeli haber Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği’nin il birliklerine gönderdiği mesajla  da duyuruldu. Mesajda “Yetiştiricilere ödenecek 2017 yılı anaç koyun keçi destekleme ödemeleri; TC numarasının son rakamı 8 – 6 - 4 ile biten yetiştiricilere 1 Haziran Cuma günü, 0 – 2 ile biten yetiştiricilere ise 8 Haziran Cuma günü hesaplarına yatırılacaktır. Birlik payları ise vergi numarası tek rakamla biten birliklere 1 Haziran Cuma günü, çift rakamla bitenlere ise 8 Haziran Cuma günü ödenecektir. Duyurulur” ifadesine yer verildi. Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon