Şampiyon Sezonu Deplasmanda Açıyor

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda TFF 3. Lig fikstürleri, TFF yetkilileri ve kulüplerin temsilcileri katılımıyla çekildi.

Şampiyon Sezonu Deplasmanda Açıyor

TFF 3. Lig’in fikstür çekimiyle de bu sezonun maç programı belli oldu. TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele edecek temsilcimiz Aksaray Belediyespor sezonun ilk karşılamasını deplasmanda Yeni Orduspor ile oynayacak. Siyah beyazlılar ilk devreyi kendi taraftarı önünde oynayacağı Sultan Beyli maçı ile kapatacak.

TFF 3. Lig 1 Eylül 2019 tarihinde oynanacak maçlar ile başlayacak ve normal sezon 25 Nisan 2020 tarihinde sona erecek. İlk yarı 15 Aralık 2019'da sona ererken, ikinci yarı 12 Ocak 2020 tarihlerinde oynanacak maçlar ile başlayacak. TFF 3. Lig'de "7." ve "24." hafta maçları hafta içi oynanacak. Liglerin bittiği bu tarihten sonra Play-Off müsabakalarına geçilecek.

TFF 3. Lig'de ise bu sezon, 2. Grup 17 takım 1.ve 3. Grup 18'er takımdan oluşuyor. Statüye göre TFF 3. Lig'de lig müsabakaları sonunda 18 takımlı 2 grupta puan cetvelinin son 3 sırasında yer alan 3'er takım, 17 takımlı 1. Grup'ta ise son ikide yer alan 2 takım olmak üzere toplam 8 takım bir sonraki sezon Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek. Gruplarında 1. sırayı alan takımlar TFF 2. Lig'e yükselirken; yine gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar, üst lige yükselecek son 3 takımın belirleneceği Play-Off müsabakalarına katılma hakkı kazanacak. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon