Şampiyon Aksaray Belediyespor Kupası'na Kavuştu

Bölgesel Amatör Lig 5. Grup Şampiyonu olarak 3. Lig'e yükselen Aksaray Belediyespor, şampiyonluk kupasını Serik Belediyespor maçından önce düzenlenen törenle Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Sekreteri Remzi Ay’ın elinden aldı.

Şampiyon Aksaray Belediyespor Kupası'na Kavuştu

Şampiyonluk kupasını almadan önce Aksaray Belediyespor'un yeni yönetimi, bir önceki dönem yöneticilerine, Aksaray Belediyespor’un şampiyonluk yolunda destek olan sponsor firmalara, daire ve kurum müdürlerine plaket vererek teşekkür etti.

“Emeği Geçenlere Teşekkürler”

Aksaray Belediyespor Kulüp Başkanı Cem Çorakçı ve Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi İsa Güzel yaptıkları açıklamada “Aksaray Belediyespor’un BAL Ligi’nden 3. Lig'e çıkması yolundaki şampiyonluk yolundaki mücadelesine destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz. İlimiz bir bütün oldu, kenetlendi ve 3. Lig’e çıktık. 3 Lig’e çıkmamızda emeği çok olan bir önceki dönem yönetim kurulu üyelerimize ve Aksaray Belediyespor Kulüp Başkanı ve Yöneticilerine, destek olan tüm kurum amirlerimize, sponsor firmalarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Gazetemize Teşekkür Plaketi

Yapılan plaket töreninde geçen sezon takıma maddi ve manevi destek olan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Harun Atalay da bir önceki sezonda Aksaray Belediyespor’a verdiği desteklerden dolayı plakete layık görüldü. Haber: Dilek Eyüboğlu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı