“Polislik Onurlu Bir Meslektir”

 CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 174. yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Koçak "Vatanımızın ve milletimizin güvenliği için özverili bir şekilde çalışan Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun" dedi.

 “Polislik Onurlu Bir Meslektir”

Emniyet mensuplarınım haklarını gündeme getiren Başkan Koçak mesajında "Bu önemli günde, emniyet mensuplarımızın fazla mesai, 3600 ek gösterge gibi sorunlarını dile getirmekte fayda var. Polis memurları, ek görevler verildiğinde ayda yaklaşık 400 saat çalışmaktadır.

Bu durum aile ve sosyal çevreleriyle olan ilişkilerini zayıflatmaktadır. 25 yıl hizmet veren bir polis, meslekte aldığı maaş üzerinden değil, en düşük devlet memuru maaşı üzerinden emekli ediliyor. Polislerimizin hak ettikleri ücretlendirme için ek göstergelerinde bir düzenleme yapılmalı, tahsil farkı gözetmeden ek göstergenin adil olarak verilmesi gerekmektedir.

Ekmeğini, hayatını tehlikeye atarak çıkaran polislerimizin maddi ve manevi tüm sorunlarının çözümlenmesini bekliyoruz. Ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması için çalışan, zor günlerde fedakârca mücadele eden, canımızı, malımızı koruyan tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı kutluyoruz; bu onurlu görevde şehit düşen kahraman polislerimizi saygıyla anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz" ifadelerini kullandı.CHP Basın

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı