Öğrenci Meclisi Başkanı Atalay, Bingöl Çalıştay'ına 3 Proje Sundu

 Bingöl Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleşen 16. Dönem Türkiye Öğrenci Meclisi Çalıştayı'na katılım yüksekti.

Öğrenci Meclisi Başkanı Atalay, Bingöl Çalıştay'ına 3 Proje Sundu

Aksaray Öğrenci Meclisi Başkanı Kaan Recep Atalay, Bingöl’de düzenlenen Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanlığı Çalıştayı'na 3 proje sundu. Kaan Recep Atalay'ın Bingöl Çalıştayı'nda projeleri ilgi gördü.

Bingöl Çalıştayı'nı değerlendiren Aksaray Öğrenci Meclisi Başkanı Atalay “Türkiye Öğrenci Meclisi Başkanlarının katıldığı 2. Çalıştay Bingöl’de düzenledi.

Güzel Ülkemizin dört bir yanından çalıştaya katılan il öğrenci meclisi başkanlarımız ile gayet verimli bir çalışma gerçekleştirdik. Ben de Aksaray’ımızı Bingöl Çalıştayı’nda tanıtırken bir taraftan da son yıllarda okullarda artarak devam eden öğencilerin şiddet olaylarına karışması  konusunda alınması gereken önlemler başta olmak üzere, okulların öğrenci için cazibe merkezleri haline getirilmesi ve medya ve internet üzerinden yayınlanan şiddet içerikli diziler ile ilgili yapılması gereken çalışmalar konularında hazırladığım projelerimi anlatma imkânı buldum.

Her 3 projemiz Bingöl Çalıştayı’nda çok güzel karşılık buldu. Verimli geçen Çalıştay’da Türkiye Öğrenci Meclisi’nin aldığı kararların eğitim, öğretim camiasına ve öğrenci arkadaşlarımıza yararlı olacağını düşünüyorum” dedi. Haber: Harun Atalay

 

 

 

 

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı