Nora Cıty’den Anlamlı Sürpriz

Nora City misafirlerini 10. Yıl Marşı’yla karşılayıp defile izletti.

Nora Cıty’den Anlamlı Sürpriz

Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 96. Yılı etkinlikleri kapsamında Aksaray’ın gözde alışveriş merkezi Nora City, etkinlik alanında defile düzenledi. Nora City etkinlik alanını dolduran yüzlerce Nora City sakini Sonat Orkestrası’nın çaldığı marşlara eşlik etti.

Nora City etkinlik alanında düzenlenen defileyi ilgiyle izleyen Nora City ve sakinleri düzenlenen defilede hep birlikte 10. Yıl ve İzmir marşlarına eşlik etti. Nora City’nin Cumhuriyet Bayramı’na özel etkinliğini çok beğendiklerini dile getiren Nora City misafirleri “Nora City bütün anlamlı günlerde farklı bir sürpriz yaparak bizleri mutlu ediyor. Burası bir alışveriş merkezinden çok ilimizin sosyal ve kültürel değerlerine sahip çıkan da bir alan. Cumhuriyetimizin 96. Yılında böylesi anlamlı bir sürprizi bizlere yaşattıkları için Nora Yönetimi’ne çok teşekkür ederiz” dedi.

Nora City Genel Müdürü Murat Şimşek program sonunda katılımcılara ve Nora misafirlerine teşekkür ederek “Böylesi manalı bir günde bizleri yalnız bırakmadığınız için tüm misafirlerimize ve katılımcılara teşekkür ederim.  Sizler için yeniliklerimiz ve etkinliklerimiz devam edecek” dedi

ANLAMI BİZİM İÇİN ÇOK BÜYÜK

Efor Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Telli de yaptığı açıklamada “Bizler bu alanda Nora City’nin bu güzel sürprizini hep birlikte yaşadık. Böylesi güzel bir günde tüm ziyaretçilerimiz ile hep birlikte marşlar söyleyip defilemizi izledik. Manası çok büyük bir etkinlik oldu. Bağımsızlık karakterimizdir. Türk olmak pahalıdır ama bir imtiyazdır Cumhuriyetimizin 96. Yılı kutlu olsun” diye konuştu.

Haber: Harun Atalay

 

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı