Nora Cıty’de Her Geçen Gün Ziyaretçi Sayısı Artıyor

 Ayda ortalama 600 bin kişinin ziyaret ettiği ilimizin en önemli alış veriş merkezi olan Nora Cıty, geçtiğimiz Kurban Bayramı'nın 2. gününden itibaren ziyaretçilerine kapılarını açtı. Nora Cıty'i Kurban Bayramı'nın 2. gününden 4. gününe kadar 2 günde 200 bin kişi ziyaret etti.

Nora Cıty’de Her Geçen Gün Ziyaretçi Sayısı Artıyor

Nora Cıty Yönetim Kurulu Başkanı Adem Girgin "Vatandaşlarımızın bayram öncesi ve sonrası göstermiş olduğu ilgiden memnunuz" dedi.

Girgin "Bayram alış verişlerini Nora Cıty'nin çeşitli mağazalarından yapan ziyaretçilerimiz bayram tatillerini de Nora Cıty'de değerlendirdi. Nora Cıty her anlamda, sosyal yaşama kattığı değerlerle Aksaraylı hemşehrilerimizin gözdesi. Kurban Bayramı'nın 2. gününden itibaren Nora Cıty'nin sosyal alanda tüm ihtiyaçlara cevap veren bir alış veriş merkezi olduğunu gören, bilen tüm hemşehrilerimiz Nora Cıty'de gönüllerince bir bayram geçirdiler. Bünyemizdeki sosyal yaşam alanları doluydu ve misafirlerimizin yüzlerindeki mutluluğa yakından tanıklık ettik" diye konuştu.

"Desteğe Devam Edeceğiz"

"İlimizdeki sosyal yaşamı desteklemek için çalışmalarımız sürüyor" diyen Girgin "Sonbahar aylarının başından itibaren özellikle gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik projelerimizi Nora Cıty'de Hayata geçireceğiz. Aksaray'ın kalbine destek olan, bizleri yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilerimiz her şeyin en iyisine layık. Onlara güzel sürprizlerimiz olacak" ifadelerini kullandı.

Harun Atalay’ın Özel Haberi

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı