Nora City Yeni Yılı Coşkuyla Karşılıyor

 Her geçen gün artan ziyaretçi sayısıyla Aksaray’ın en popüler ve en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan Nora City AVM, 28-31 Aralık 2018 tarihlerinde yeni yıla özel hazırlayacağı etkinliklerle ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar sunmaya hazırlanıyor.

Nora City Yeni Yılı Coşkuyla Karşılıyor

Yenilenen çehresi ile beğeni toplayan Nora City AVM, Aksaray halkının 2019’a renkli ve eğlenceli biçimde girmesi için hummalı bir çalışma yürütüyor. 28-31 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinliklerde çocukların güzel vakit geçirmesi hedefleniyor. Bu tarihler arasında her gün düzenlenecek “Çocuk Atölyeleri” çocuklar için sosis balon, kukla, yüz boyama ve resim yapma faaliyetlerine ev sahipliği yapacak. Ayrıca çocuklara yönelik hazırlanan “Çocuk Animasyonları” ile çocukların aileleri ile birlikte neşeli zamanlar geçirmesi amaçlanıyor.

Canlı Müzik Ruhları Doyuracak

Nora City AVM tarafından organize edilecek yeni yıl etkinlikleri kapsamında 28-31 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek canlı müzik performansları ile ziyaretçilere hem duygusal hem de eğlenceli zaman dilimleri sunulacak. Her türden müzik performansının sergileneceği etkinlikler sürecinde ziyaretçilerin kendilerini özel hissedeceği bir atmosfer oluşturmak için yoğun bir hazırlık yürütülüyor.

Balonlar Neşe Saçacak

Yeni yıl coşkusunun doyasıya yaşanacağı Nora City AVM etkinliklerinde 31 Aralık 2018 günü balonların rengârenk dünyasıyla Burhan Öztoprak Bubble Show ziyaretçilerle buluşacak. Dev baloncukların ışık ve müzikle olan mükemmel dansı izleyenleri adeta büyülüyor. Nora City AVM, bu muhteşem gösteriyi 2018’in son gününde Aksaray halkının beğenisine sunacak. Nora City Alışveriş Merkezi etkinlik alanında düzenlenecek etkinlikler boyunca ziyaretçilere popcorn ve pamuk şeker ikram edilecek. “Olmak İstediğin Yer” sloganıyla alışveriş ve eğlencenin merkezi olan Nora City AVM, yeni yılı coşkuyla karşılamak isteyen tüm ziyaretçileri 28-31 Aralık 2018 tarihleri arasında eğlenceli aktivitelerine davet ediyor. Haber: Dilek Eyüboğlu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı