Milli Sporcu Merve Çepni Kuzeybor’da

 2019-2020 TVF Bayanlar 1. Liginde mücadele edecek Kuzeyboru Spor Kulübü iç ve dış transfer çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Milli Sporcu Merve Çepni Kuzeybor’da

Kuzeyboru Spor Kulübü Aksaray'ı Sultanlar Liginde temsil edebilecek kalitede bir takım kurmak için çalışırken, Türkiye Genç Kadın Voleybol Takımı oyuncusu, Beylikdüzü Koç Spor Kulübü sporcusu Merve Çepni kendisini Kuzeyboru’lu yapan sözleşmeye imza attı. Kariyerinde Sultanlar Ligi tecrübesi olan milli sporcu Çepni 1.89 boyunda ve takımımızda orta oyuncu olarak görev yapacak.

“Sezonu Sabırsızlıkla Bekliyorum”

Anlaşma sonrası açıklamalarda bulunan Türkiye Genç Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Merve Çepni; “ Hedefleri olan bir takımla aynı hedefleri paylaşmamız heyecan ve gurur verici. Aksaray ve Kuzeyboru ailesiyle birlikte hedefimize elimizden gelen her şeyi yaparak ulaşmak istiyoruz” dedi.

Ben de bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum diyen Çepni, Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Sezonu mutlu sonla bitirip hedefimiz olan sultanlar ligine adımızı yazdıracağımızdan inanıyorum. Kuzeyboru ve Aksaray voleybol liginin zirvesi olan Sultanlar Ligini hak ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon