Mhp’de 5 İlçe 6 Belde Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

 Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl teşkilatı 31 Mart’ta yapılacak Mahalli idareler genel seçimlerinde daha önce 5 belde ve il merkezinde Belediye Başkan Adayını açıklamıştı. MHP Genel merkezinin de onayı ile 11 yerleşim biriminde Belediye Başkan Adaylarını açıkladı.

Mhp’de 5 İlçe 6 Belde Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

MHP’de daha önce Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, Ortaköy Belediye Başkan Adayı Mahmut Ütük, Bağlıkaya Belediye Başkan Adayı Dursun Eser, Topakkaya Belediye Başkan Adayı Harun Oflaz, Yenikent Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Yumuşak’ın adaylıklarını açıklamıştı. MHP’de dün de 11 yerleşim biriminde daha adayını açıkladı. Böylelikle MHP 16 yerleşim biriminde adayını açıklamış oldu. MHP 5 yerleşim biriminde daha adayını daha sonra açıklayacak.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Genel Merkezi seçim komisyonunun yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin onayları sonucunda 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde bugün kesinleşen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Teşkilatı İlçe Belediye ve Belde Başkan Adayları:

1. Ahmet Singin- Gülağaç İlçe Belediye Başkan Adayı

2. Sadullah Er - Güzelyurt İlçe Belediye Başkan Adayı

3. İbrahim Kazancı- Sarıyahşi İlçe Belediye Başkan Adayı

4. Mehmet Çakır- Sultanhanı İlçe Belediye Başkan Adayı

5. Yaşar Bekleviç-Ağaçören İlçe Belediye Başkan Adayı

6. Bülent Kıyak - Saratlı Belde Başkan Adayı

7. Ramazan Özer - Demirci Belde Başkan Adayı

8. Arif Bellikli- Helvadere Belde Başkan Adayı

9. Hüseyin Mutlu - Sağlık Belde Başkan Adayı

10. Ramazan Sevinç - Taşpınar Belde Başkan Adayı

11. Kadirhan Karaman - Yeşiltepe Belde Başkan Adayı

Haber: Bayram Aksu

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon