Mhp Adayı Alkan’a Pazar Yerinde Sevgi Seli

 MHP Aksaray Teşkilatı 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarına stratejik noktaları ziyaret ederek devam ediyor. MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan Pazar günü, Fatih Mahallesi’nde bulunan Pazar pazarını ziyaret etti. Pazar pazarında vatandaşlarla buluşan MHP adayı Sefer Alkan’a çok büyük sevgi seli oluştu.

Mhp Adayı Alkan’a Pazar Yerinde Sevgi Seli

Pazar pazarındaki esnaflarla birlikte Pazar için alışverişe gelen vatandaşları dinleyen Alkan, Pazar pazarında bugün halkımızla ve pazarcı kardeşlerimizle birlikte sohbet ederek ürün fiyatlarını inceledik ve iyileştirme önerilerini dinledik. Birlikte oluşturduğumuz sinerji ve samimiyet ile piyasanın son durumu ile alakalı istişareler yaptık” dedi.

“Fiyat Yüksekliğinden Şikâyet Edildi”

Pazar yerinde fiyatların yüksek olduğunu ve bunu da vatandaşların kendisine belirttiğini söyleyen Başkan Adayı Alkan, Pazar yerlerimizde esnaflarımızı yeniden dinleyeceğiz ve esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerine göre düzenleme yapacağız.

Biz proje ve düzenlemelerimizi kendi kafamıza göre değil, halkımızın beklentisi ve taleplerine göre yapacağız. Bizim tek derdimiz var o da halkımızın memnuniyetidir. Birilerini memnun etmek için değil halkın memnuniyeti için yola çıktık. Pazar yerleri olsun yada başka mekânlar olsun bizim derdimiz vatandaşımız olacaktır” dedi.MHP Basın

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon