Merve Hindistan’daki İkinci Seans İçin Gün Sayıyor

 Aksaray Valisi Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı yürüyebilmek için Hindistan’da Kök Hücre tedavisinin ikinci seansı için gün sayan Merve Bekmezci’ye anlamlı ziyarette bulundu.

Merve Hindistan’daki İkinci Seans İçin Gün Sayıyor

Vali eşi Işıl Mantı beraberinde Hasibe Yazgı ve Türkan Aktürk ile Bekmezci ailesini ziyaret etti.

Kas hastalığı nedeniyle bir süredir tedavi gören Merve Bekmezci aynı hastalık ile mücadele eden ablası ve annesini ziyaret ederek bir süre görüşen Işıl Mantı Merve’nin durumu hakkında bilgi aldı. Nora Alışveriş Merkezi Müdürü Yunus Emre Yıldırım Merve için düzenledikleri yardım kampanyası sayesinde Hindistan’da yapılabilen Kök Hücre tedavisinin başladığını söyledi.

Mantı'nın Desteğiyle Gün Sayıyor

Bekmezci’nin ilk seanstan sonra tedavide olumlu gelişme göstermesi ile umutlarının arttığını ifade eden Yıldırım, Sayın Valimiz Ali Mantı’nın büyük desteği ve girişimleri ile ikinci seans için Hindistan’a gidecek Merve’nin gün saydığını söyledi. Çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirten Merve Bekmezci kendisine destek olan herkese minnettar olduğunu ifade ederek teşekkür etti.

Işıl Mantı ve Hasibe Yazgı da Merve Bekmezci’ye hayırlı yolculuklar dileğinde bulunarak tedavinin olumlu şekilde sonuçlanıp tekrar eski sağlığına kavuşmasını temenni ettiler. Valilik Basın

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon