Mehmetçiğe Manevi Destek

Hafızlar 85 Hatim İndirdi

Mehmetçiğe Manevi Destek

 Laleli Erkek Hafız Kur’an Kursu ve Nuray Kaya İmam Hatip Orta Okulu işbirliği ile Afrin’de canla başla mücadele eden, şehit ve gazileri için 85 hatim ve dua programı yapıldı.

Laleli Erkek Hafız Kur’an Kursu ve Nuray Kaya İmam Hatip Orta Okulunda hafızlık yapan öğrenciler, Türkiye’nin güvenliği için Afrin’de savaşan kahraman askerlerin muzafferiyeti ve aziz şehitlerin ruhları için 85 hatim indirdi. Mehmetçiğe selam gönderen hafızlar, onlara manevi destek olmak adına hatim okuduklarını ve her zaman dua ettiklerini ifade etti. Programa İl Müftüvekili Yaşar Zengin, Müftü Yardımcısı Ali Işık, Din Hizmetleri Şube Müdürü Hayrullah Ekiz, Murakıp Mustafa Bülbül, Nuray Kaya İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Ahmet Anaz, Saadet Güney İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Yusuf Şahin, Hakkı Divanoğlu Orta Okulu Müdür Muavini Halit Yıldırım, Milli Eğitim Şube Müdürlerinden Affan Başbuğ, Bilal Ağır, Onbeş Temmuz Orta Okul Müdür Yardımcısı Hasan Cahit Balıkçı, Laleli Erkek Kur'an Kursu hocaları, kurs öğrencileri ve vatandaşlar katıldı.

Özel Haber: Ziya Koçak

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon