MHP Fatih'te Sefer'e Çıktı

Seçimlere son gün kala MHP adayı Sefer Alkan Fatih Mahallesinde gönüllere hitap etti.

MHP Fatih'te Sefer'e Çıktı

Fatih Mahallesinde gerçekleşen açık hava toplantısına MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan, MHP Kadın Kolları Başkanı Neriman Fidan ve yüzlerce fatih Mahallesi sakinleri katıldı.

Miting havasında geçen açık hava toplantısında

Fatih Mahallesi sakinlerine hitap eden MHP Adayı Sefer Alkan, "Fatih Mahallesi Mahallesi MHP'li Belediye Başkanı Osman Ertuğrul döneminde aldığı hizmetler sonrasında unutuldu" dedi.

MHP Adayı Sefer Alkan; "Bizlere hizmet için varız. Bu soğuk havada bizleri yalnız bırakmayan siz yürekli dostlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Rakiplerimiz gibi bizler havalar soğuk diye gelmemezlik yapmayız. Harita Kadastro Yüksek Mühendisi ve şehir plancısı olarak bu mahallelerimize gelerek işler yaparak gönüllerinize girmeye çalıştım. Sizlerin desteği ile 31 Mart Akşamı Aksaray Belediye Başkanı olacağım. Aksaray’ı Marka sehir yapacağız. 1 yıldır yapılmayan Kurtuluş yolunu göreve geldikten sonra kısa sürede tamamlayacağız. Park alanlarımızı genişleterek ışıklandırma ve Mobese kameraları ile döşeyeceğiz. Vatandaşlarımızın güvenliği bizler için ön plandadır" dedi.

"Su'yun Tonu 2 Lira Olacak"

MHP Adayı Sefer Alkan coşkulu kalabalığa seslenerek; "Şuan Aksaray Belediyesi tarafından verilen Su'yun tonu 3 liradır. Allah'ın izniyle biz göreve geldiğimizde bu fiyat 2 liraya düşecektir. Osman Ertuğrul döneminde yapılan Fatih parkı çevre düzenlemesi yapılarak ışıklandırma ile Fatih mahallemize yakışır şekilde olacaktır. Tematik park ile Aile sağlık merkezi arasındaki boş alan da tematik parka dahil edilecek ve parklarımızın güvenliği Aksaray Belediyesi tarafından 24 saat gözlenecektir" dedi. Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon