Liderlik İçin Sahayaçıkacaklar

 Türkiye Bayanlar Voleybol Ligi 5. Grupta aldığı galibiyet serisi ile ligde averaj ile ikinci sırada bulunan Kuzeyin Sultanları çalışmalar tüm hızıyla devam ederken liderlik maçı için 6 Ocak 2019 Pazar günü saat 14.00’de Aksaray Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda Kayseri OSB karşısına çıkacak.

Liderlik İçin Sahayaçıkacaklar

Kuzeyboru Spor Baş Antrenörü Tuncay Öcal; İyi bir sezon geçirdiklerini ve bu yolun sonunda şampiyon olmak istediklerini söyledi.

Sezon sonunda “Aksaray’a şampiyonluk getirmek istiyoruz” dedi. Tüm Aksaray halkını sezonun en önemli mücadelesine bekliyoruz diyen Öcal, Şimdi evimizde oynuyoruz, tüm taraftarlarımız misafirperverlik anlayışı ile ama hiç durmaksızın bize destek olması ve rakip takıma deplasmanda olduğunu hatırlatması gerekmekte.Liderlik için sahada olacak olan bu takıma desteklerini esirgemesinler, takım şampiyon olacak ve Aksaray’a en sevilen salon sporu olan kadın voleybolunda önemli takımları buraya getireceğiz, fakat bu ancak vereceğiniz destek ile olabilir” dedi.

“Hak Ettiğimizi Yeri İstiyoruz”

Takım kaptanı Dilek Bataray;  “Yeni yılda rotamızı şampiyonluğa çevirdik ve şampiyonluk için karşımızda sezonun en önemli mücadelesi var.Grubun lideri Kayseri OSB ile oynayacağız. Kayseri’de oynanan maçında rövanşını almak ve hak ettiğimiz yerde olmak istiyoruz. Her maçta olduğu gibi bu maçta da tribünde ki yerlerinizi alarak galibiyet sevincimize ortak olmanızı istiyoruz” dedi. Kuzeyin Sultanları - Kayseri OSB maçı 6 Ocak 2019 Pazar günü saat 14.00’de Aksaray Atatürk Kapalı Spor Salonu’ndayapılacak.Haber: Bayram Aksu

 

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon