Kuzeyboru Tuncay Öcal İle Devam Dedi

Aksaray’ın bu yıl Sultanlar Ligi’ne yükselen Voleybol Takımı Kuzeyboru’da baş antrenör Tuncay Öcal ile 4. sezonda da devam etme kararı alındı.

Kuzeyboru Tuncay Öcal İle Devam Dedi

Takımdan yapılan açıklamada “Göreve geldiği günden itibaren kayıpsız ilerleyen ve bu süreçte çıktığı 51 maçta aldığı 45 galibiyet ile de taraftarının sevgisini arkasına alan Öcal, kulüp yönetiminden de aldığı tam destek ile yoluna devam ediyor. Kulübümüz ile 5 yıllık sözleşmesi bulunan Öcal 3 yılda her yıl kayıpsız bir üst lige çıkarak oldukça önemli bir başarıya imza attı. Başarının istikrardan geçtiğinin bilinci ile Akademisyen hocamız ile uzun soluklu bir başarı hikâyesi yazacağımıza eminiz.

Aksaray Üniversitesinde akademisyen olarak görev yapan hocamız aynı zaman Aksaray Üniversitesi'nin Spor İhtisas üniversitesi olması sebebiyle de, üniversite ile kulübümüz arasında bir köprü vazifesi görmektedir” denildi.

“Planlı Çalışıyoruz”

Kuzeyboru Voleybol Takımı Antrenörü Tuncay Öcal ise Sultanlar Ligi 2020-2021 sezonu için yaptığı açıklamada "Bu ailenin parçası olmaktan çok mutluyum, göreve başladığımız günden itibaren, her zaman yanımızda olan yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bize verilen bu destek ile umarım uzun yıllar boyunca elimizden geleni yapacağız. Kulüp yöneticilerimiz ile beraber attığımız her adımı düşünerek ve planlayarak atıyoruz. Bu plan ve programımızla şu an hedeflediğimiz yer olan Sultanlar Ligindeyiz. Kuzeyboru Spor Kulübü ve bizi destekleyen herkesi en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz. Bu sezonda bizi desteklemenizi istiyorum"  diye konuştu. Haber: M. Erhan Bölükbaş

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı