Konaklı’da %57 Zam Sevinci

 Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Yusuf Karaca Konaklı Belediyesi ile yapılan Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin anlaşma ile sonuçlandığını ve işçilere yüzde 57 zam yapıldığını açıkladı.

Konaklı’da %57 Zam Sevinci

Konaklı Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesinde çalışan kapsayan Toplu İş Sözleşmesi (TİS), Belediye Başkanlık makamında Konaklı Belediye Başkanı Maksut Özçelik’in katılımıyla imzalandı.

TİS töreni sonrası konuşan Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Yusuf Karaca, “Konaklı Belediye Başkanı Maksut Özçelik ile işçilerimizin yüzünü güldüren bir sözleşmenin daha anlaşma ile sonuçlanmasının mutluluğunu yaşıyoruz.  Konaklı Belediye Başkanı Sayın Maksut Özçelik ile imzalamış olduğumuz Toplu İş Sözleşmemiz 3 yıl geçerli olacaktır. Her yıl artırım yapılacak olan sözleşmemiz, 2023 yılında sona erecektir. Toplu İş Sözleşmemiz, İşçilerimize %57 oranında zam, ayrıca 82 yevmiye ikramiye ve sosyal haklar kazandırmıştır” dedi.

“İşçilerimize Hayırlı Olsun!”

Konaklı Belediye Başkanı Maksut Özçelik ise; "İşçi arkadaşlarımızın üyesi olduğu sendika ile yaptığımız anlaşmadan arkadaşlarım adına mutluluk duydum. Belediye-İş Sendika Başkanımız Sayın Yusuf Karaca ile imzaladığımız sözleşmenin işçilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Belediyemiz imkânları dâhilinde güzel bir sözleşmeye imza attığımızı düşünüyorum. Çalışanlarımız benim mesai arkadaşlarımdır, onlar bu ücretleri hatta daha fazlasını hak ediyorlar. Konaklı’da benim ve Belediyemizin yüzünü ağartan mesai arkadaşlarıma çok teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.  İmzalamış olduğumuz sözleşmemiz belediyemize sendikamıza ve çalışanlarımıza hayırlı olsun” dedi. Haber: Celil Acar

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı