Kitap Günleri’nde Hayati İnanç İzdihamı

Aksaray Kitap Günleri’nin 2’inci gününde Yazar Hayati İnanç’ın söyleşisi büyük ilgi gördü.

 Kitap Günleri’nde Hayati İnanç İzdihamı

Salonu hınca hınç dolduran katılımcılar, şiir ziyafeti sunan Yazar İnanç’a sevgi gösterisinde bulundu. Pazar pazarı fuar alanında 13 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek Aksaray Belediyesi Kitap Günleri, yerel ve ulusal yazarların imza ve söyleşi günleriyle devam ediyor.

Kitap Günlerinin 2. Gününde; Mehmet Ali Çiçekçi, Hayati İnanç, Murat Tavlı ve Yunus Ata imza günü ve söyleşi gerçekleştirdi. Kitapseverler ve öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği kitap günlerinde özellikle Hayati İnanç söyleşisinde salon vatandaşları almadı birçok kitapsever söyleşiyi ayakta izlemek zorunda kaldı.

Aksaray Belediye WEB TV Söyleşileri Canlı Veriyor

Anne sevgisine değinen konuşmacı Yazar Hayati İnanç, “Evlat annenin eseridir. Anne yetiştirmezse baba ağzıyla kuş tutsa sonuç alamaz. Babaya düşen problem olmamak. Hatta en iyi babalığı size söyleyeyim, Bir babanın evladına yapacağı en büyük iyilik annesine iyi davranmaktır. Elini vicdanına koy şunu unutma cennet annelerin ayaklıları altındadır” dedi. Yaklaşık 1 saat süren söyleşiyi Aksaray Belediye Web TV canlı olarak verdi. Programı kaçıran kitapseverler Aksaray Belediye Web TV sosyal medya hesaplarından tekrarını izleyebilecekler. Ayrıca Belediye Web TV ekibi fuar alanından zaman zaman canlı yayınlar yaparak katılamayanlar için bilgilendirmelerde bulunuyorlar.

Kitapseverler Yorgunluğu Hanım Eli Pazarında Atıyorlar

Gün içerisinde binlerce vatandaşın ziyaret ettiği Kitap Günlerinde, kitapseverler birbirinden güzel lezzetlerin yer aldığı hanımeli pazarında dinlenme imkânı buluyor. Girişimci ve emekçi kadınlar, Pazarı Pazarı alanında kurulan Hanımeli pazarında kendi ürettikleri aksesuar, giyim, ev tekstili, takı, gıda, oyuncak gibi çeşitli ürünleri satışa sunuyor. Aksaray Belediyesi’nin dar gelirli kadınların ekonomik hayata katılımlarını arttırmaya ve girişimciliklerini desteklemeye yönelik kurduğu Hanımeli Pazarı kadınlara iş olanağı sağlarken, bu gibi sosyal projelerden dolayı esnaflar ve vatandaşlar Belediye Başkanı Evren Dinçer’e teşekkür ettiler. Belediye Basın

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı