Kart Bizden Gönderi Sizden!   

 PTT Aksaray Merkez Şubesinin her sene uyguladığı kartpostal gönderme geleneğinde, bu yıl yerel kartpostallar göz doldurdu. Aksaray’ın tarihi ve turistik bölgelerinin sembolize edildiği kartpostallara öğrenciler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Kart Bizden Gönderi Sizden!

  

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız PTT Aksaray Merkez Şube Müdürü Zeki Şahin, her yeni yılda kartpostal gönderimini gelenekselleştirdiklerini belirterek “Gelenekselleştirdiğimiz ücretsiz kartpostal gönderimi hizmetimize bir yenisini daha ekleyerek Aksaray'ın tarihi ve kültürel fotoğraflarının basıldığı kartpostalları kullanıma sunduk. PTT Genel Müdürlüğümüz kartpostalların üzerine Aksaray’ın turistik ve tarihi bölgelerinin fotoğraflarını bastırdı. Hem Aksaray’ımızın tanıtımına katkıda bulunmak hem de eski bir gelenek olan özel günlerde kartpostal gönderme geleneğini yaşatmak için böyle bir uygulama yapıyoruz” dedi.

“Özel Günlerde Sevdiklerinizi Sevindirin

Şahin “Sadece yılbaşına özel değil, dini ve milli bayramlarımız ve sevgililer günü başta olmak üzere birçok özel günde de PTT olarak kartpostallar bizden, göndermesi sizden kampanyası da var. Bu kampanyamıza da çok yoğun bir ilgi ve talep var. Bu sayede hem ilimizi tanıtacağız hem de eski bir geleneği yaşatmış olacağız” ifadelerini kullandı.

Kartpostallar Ücretsiz

Ücretsiz kartpostalları sadece gönderi ücretini ödeyerek yeni yılda sevdikleriyle kucaklaşan Aksaraylılar ise kampanyadan oldukça memnun. Lise öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği kampanya yılbaşına kadar devam edecek. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon