Kampın Son Hazırlık Maçı Etimesgut’la

 TFF 3. lig temsilcimiz Aksaray Belediyespor Afyonkarahisar'da gerçekleştirdiği ikinci etap kampı 23 ağustos Cuma günü (yarın) yapacağı Etimesgut hazırlık maçı ile sona erecek.

Kampın Son Hazırlık Maçı Etimesgut’la

Aksaray Belediyespor 23 Ağustos’ta başladığı yoğun çalışmalarını tamamlarken, 10 günde 4 özel maça çıktı. Siyah beyazlılar Kilis Belediyespor’u 1-0, Fatsa Belediyespor’u 2-0, Fas süper lig ekiplerinden Mouloudia Oujda ile 2-2 beraber kaldı. Kampın son günü ise başkentin 2. ligdeki temsilcisi ekibi Etimesgut hazırlık maçı ile kampı ve hazırlık maçlarını tamamlayacak. Siyah beyazlılar Cumartesi gününü izinli geçirerek Aksaray’da kupa mesaisine başlayacak.

Kupa Mesaisine Aksaray’da Başlayacak

Siyah beyazlıların genç teknik adamı Cem Kavçak; takım olarak en verimli şekilde kampı geçirdiklerini söyledi. Sakatlık konusunda da oyuncularının kampı kazasız atlattığını hatırlatarak sadece darbeye dayalı olarak Hakan Akman’ın sakatlık geçirdiğine dikkat geçti. Tecrübeli golcünün lige yetişmesi için sağlık ekiplerini yoğun mesai harcadığını ifade etti.

Belediyespor’un genç Teknik Direktörü Genç Cem Kavçak, kamp değerlendirmesinde, Kamp süresinde mevcut ekiple en iyi şekilde kamp devresi geçirerek ligde hazırlandıklarını ve kafasında düşündüğü sistemin her maç üstüne koyarak ilerlediklerini ancak tam oturması için Lig başladıktan sonra 4-5 haftaya ihtiyaçları olduğunu hatırlattı. Hazırlık maçlarında hem skor olarak hem de futbol adına oyuncularının sahada kendilerine verilen görevi eksiksiz yaptığını camiada herkes başarının gelmesi için elinden geleni yaptığını sözlerine ekledi. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı