İyilerle Yürüme Kararı Aldılar

 Seçim çalışmaları kapsamında Aksaray’ın 48 mahallesini tek tek ziyaret eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş bir taraftan da davet programlarına katılım sağlıyor.

İyilerle Yürüme Kararı Aldılar

İlimiz inşaat sektörünün emektar çalışanlarıyla bir araya gelen İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş sohbet ederek Aksaray’ın sorunlarına getirecekleri çözümleri anlattı.  “Bu güzide topluluk gösteriyor ki 31 Mart günü Aksaray, toplumun her kesimiyle İYİ’liğe oy verecek. Toplumumuzun artık ayrıştırılmaya ötekileştirmeye tahammülü yok” diyen Milletvekili Erel “Seçildiğim günden bu yana Ankara’da sizlerin sesi, kulağı, gözü oldum. Olmaya da devam edeceğim. Şehrimizi de genç, çalışkan, cevval bir başkana emanet edip, Ben Ankara’da,  Özhan Türemiş Kardeşim burada hepimizin daha güzel bir Aksaray’da yaşaması için gece gündüz çalışacağız” diye konuştu. Toplantı sonunda cep telefonu numarasını da veren Erel “Gece gündüz emrinizdeyim. Gücüm nisbetince yapacağım ne varsa arayın beni” dedi.

Akın Akın Katılımlar Sürüyor

“Seçime sayılı günler kala birçok mahalle dernek ve ev toplantılarına bizleri davet eden hemşerilerimizin davetlerine icabet ediyoruz” diyen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Türemiş ise “Bugün herkes biliyor, artık iyiden iyiye hissediyor ve inanıyor ki İYİ Parti Aksaray’ın tek alternatifi. Gittiğimiz her toplantıda her davette görüyoruz ki hemşehrilerimiz bizlere inanmış” dedi. Türemiş Aksaray’ın artık ne boşa geçecek zamanı ne de maceraya atılacak bir belediyesi var. 3 partinin adaylarına bakın, projesine bakın öyle karar verin diyerek şöyle devam etti, “Burası Aksaray, buraya bizler sizlerle el ele vererek hizmet edeceğiz.

Partilerin genel başkanları bu ili yönetmeyecek. Kalbinizdeki siyasi partilere saygı duyuyorum. Hepimiz bu ilde yaşıyoruz kimin neler yaptığını neler yapamacağını halkımız biliyor. Burada bu güzel topluluk da bunun farkında. Bizlere her gün akın akın katılan, ilgi gösteren destek veren kadir şinas hemşerilerime selam olsun, İYİ ki varsınız.” Haber: M. Erhan Bölükbaş

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı