“İyi’lere Destek De Katılım Da Çığ Gibi”

 İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş kadınlarla buluşarak seçim çalışmalarını değerlendirdi. 31 Mart yerel seçim çalışmalarına başladıkları günden bu yana akın akın İYİ Parti’ye katılımların devam ettiğini belirten İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş “Bir ay içerisinde 3 defa hanımefendiler ile buluşup seçim çalışmalarımız kapsamında bize verdikleri destekleri yakından gördük, kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

“İyi’lere Destek De Katılım Da Çığ Gibi”

"Seçim çalışmaları kapsamında gerek İYİ Parti İl Binasına gelerek, gerekse çalışma noktalarımız da bizleri yalnız bırakmayanlar ile beraber çeşitli kesimlerden birçok katılımın artarak devam devam ediyor”  diyen İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş “31 Mart günü sandıkta anketleri patlatacağız, sandıkları patlatacağız ve buna tüm Türkiye şahitlik edecek. İnancımız tamdır” dedi. Geçmiş olduğumuz gün içerisinde yine 30 kişilik bir heyetin İYİ Parti’ye katıldığını belirten Türemiş, “Bugün de farklı siyasi görüşlerdeki hanımlarımız ile birlikte kahvaltı yaptık. Her yiğidin gönlünde bir aslan yatar. Herkesin siyasi görüşüne saygımız sonsuz ama İYİ Parti'ye karşı artan ilgiyi her geçen gün daha yakından hissediyoruz. İYİ Partiye katılanlar devam edecek en büyük sürprizi bizler yapacağız” açıklamasında bulundu.

Mahalle Ziyaretlerini Sürdürdü

Seçim çalışmaları kapsamında kahvaltı programının hemen akabinde Ereğlikapı Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Özhan Türemiş, “ Ereğlikapı Mahallesi’ndeki haneleri kapı kapı gezerek vatandaşlarla hasbıhal ettik. 31 Mart gününe kadar çalmadık kapı, girmedik hane, sıkmadık el bırakmayacağız. Vatandaşımızın ilgisine ve hemşerimizim desteğine 31 Mart günü layık olmak için ilk günden başlayarak bize verilen görev süresi boyunca gece gündüz çalışacağız, başaracağız”  diye konuştu.

Haber: M. Erhan Bölükbaş

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon