İyi Parti'de Tekrar Özhan Türemiş Dönemi

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Aksaray İYİ Parti İl Başkanlığı görevinden ayrılan Özhan Türemiş, Bayramın 2. Günü İYİ Parti İl Binası’nda partililerin de katılımıyla yeniden Aksaray İYİ Parti İl Başkanlığı görevini, önceki Başkan Hüseyin Çiftçi’den devraldı.

İyi Parti'de Tekrar Özhan Türemiş Dönemi

Yaklaşık 6 ay İYİ Parti Aksaray İl Başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Çiftçi törende yaptığı konuşmada İYİ Parti'nin kuruluş aşamasından bu yana Aksaray'da partinin birçok kademesinde görev yaptığını belirterek “Özhan Başkan döneminde yerel seçimlerde İYİ Parti İl Başkanlığı görevini  yürüterek güzel bir seçim çalışması gerçekleştirdik” dedi. Çiftçi “Bizimki bir bayrak devir teslim törenidir. Bu bayrağı en iyi şekilde taşıyarak İYİ Parti’yi daha iyi yerlere getireceğine inandığımız Özhan Başkanımıza görevini yeniden devrediyorum. Güzel bir seçim kampanyası geçirdik. Bu süreçte partimi en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Özhan Başkan’a yeni döneminde başarılar diliyorum. Her zaman İYİ Parti'nin bir yerlere gelebilmesi için bir neferi olarak var gücümle çalışmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

 

“Gençlere Devretmek İstedi”

 

Devir teslim töreninde bir konuşma yapan İYİ Parti Milletvekili Ayhan Erel, “Bir önceki Başkanımız Hüseyin Çiftçi Beyefendi bizlere gerçekten çok büyük destek ve yardımcı oldu. Seçim döneminde partimizin her kademesi ile uyumlu bir şekilde çalıştı ve kendisi artık genç nesillere bu görevi devretmek istediğini bizlere ve genel merkezimize iletti. Bizler de kendisine 6 aylık başkanlık döneminde partimize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

“Şeref Duyduk”

 

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş ise “Belediye Başkan Adaylığı sürecimizde İYİ Parti Aksaray İl Başkanlığı görevini layıkıyla ve büyük bir özveriyle sürdüren değerli İl Başkanımız Hasan Hüseyin Çiftçi, Bayrağı bize teslim etti. 5 aylık görev sürecinde omuz omuza Aksaray’a katkıda bulunduk. Çok başarılı ve değerli çalışmalar yaptı. Desteğini her daim üzerimizde hissettik. Kendisiyle çalışmaktan şeref duyduk! Bundan sonraki süreçte bilgi birikimiyle bize yapacağı ağabeyliğe de şimdiden teşekkür ediyoruz. 

Çok kıymetli bir görevi, çok kıymetli bir zamanda bize devretmesi onurlandırdı. Bu onura layık olmaya çalışacağız” dedi.

 

“İleri Taşımak İçin Çalışacağız”

 

Türemiş “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın’a bu göreve yeniden bizi layık gördükleri ve güvendikleri için çok teşekkür ederim. Bu onurlu bayrağı, şimdiye kadar olduğu gibi, daha ileri taşımak için  var gücümüzle  çalışacağız. Daha yeni başlıyoruz” Şeklinde konuştu.

 

İYİ Parti İl Başkanlığı devir teslim törenine İYİ Parti Milletvekili Ayhan Erel çok sayıda partili ve vatandaşlar katılırken, aynı gün İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atanan Aybala ve Başkan Özhan türemiş görev yazılarını Milletvekili Erel’in elinden aldı. Haber: Harun ATALAY

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon