İtfaiye Ekipleri Canla Başla Çalıştı

7 gün 24 saat nöbet tutan Aksaray Belediyesi İtfaiye Ekipleri, 2019 yılında bin 13 yangına müdahale ederek vatandaşların can ve mal güvenliğinin en asgari şekilde etkilenmesi için tüm imkânları seferber etti.

İtfaiye Ekipleri Canla Başla Çalıştı

Eğitim faaliyetleri de yürüten Aksaray İtfaiyesi öğrencilere ve sivil vatandaşlara yönelik düzenlediği eğitim faaliyetleri ile çok sayıda olayda oluşabilecek olumsuzlukların da önüne geçti.

İtfaiye Her Yerde

2019'da 29 yangın tatbikatı yapan Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin, yangın olaylarının yanı sıra vatandaşlara, resmi kurum ve kuruluşlara ait bez afişlerin asılması, toplanması noktasında da gereken kolaylıkları sağladığı ifade edildi.

Ayrıca kapısı kilitlenerek mahsur kalan vatandaşlara ve belediye birimleri emrine merdivenli araçlarla 205 farklı çalışma yürüttüğü öğrenildi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada "İtfaiye ekipleri, 2019 yılı içerisinde yangınlar dışında 591 adet kurtarma olayına müdahale etti. Tehlikenin önüne önceden geçmek için resmi kurum ve kuruluşlar ile işyerlerinde yangın güvenlik önlemleriyle ilgili denetimler yapılarak 854 adet rapor düzenledi" denildi. Haber: Dilek Eyüboğlu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı