İstanbul’da Siyah Beyaz Aşk İçin Tek Yürek Oldu

TFF 3. ligdeki temsilcimiz Aksaray Belediyespor’u İstanbul’da yaşayan Aksaraylılar adeta bağılarına bastı.

İstanbul’da Siyah Beyaz Aşk İçin Tek Yürek Oldu

Maçtan günler önce hazırlıklara başlayan İstanbul’daki hemşerilerimiz adeta takımları ve Aksaray’dan gelen taraftarlar için seferberlik ilan etti.

İlk olarak siyah beyazlıların kamp yaptığı otele Aksaray dernekler federasyon başkanı Salih Şimşek’e, Bozcatepe dernek başkanı Yılmaz Şenses’e, Camiliören dernek başkanı Bekir İçli’ye, Akçakent dernek başkanı Coşkun Balkır’a, Altunkaya dernek başkanı Davut Akkurt’a, Ihlara dernek başkanı Muhammet Kaya’ya, Bekarlar Dernek Başkanı Ali Sert’e, Aksaray dernek Gençlik kolları başkanı Ümit Önemli’ye, Sofular dernek başkanı Rahmi Aytemir’e, Aksaray Dernek federasyon meclis üyesi Serdar Aydoğan’a, Federasyon eski başkanı Haydar Akan’a, Yeniden Refah Küçükçekmece İlçe başkanı Şaban Yüksel ziyarette bulunarak tatlı ikramı ve futbolcular teknik heyet yönetim ile hoş sohbette bulundular. Ayrıca takımlarına deplasman havası yaşatmadan sahip çıkarak Aksaray’lı olmanın gururunu gurbette en güzel örneğini yaşatmaları Aksaray’da gururla karşılandı.

Maç sabahı ise Çatalca’ya inen siyah beyazlı taraftarları karşılayan AKSARAY Dernekler Federasyonu Taraftara kahvaltı ikram ederek bir araya geldi. Kafile daha sonra konvoylar eşliğinde çatalca stadına giderek tribünlerde siyah beyaz sevdalarına sahip çıktı.

Siyah beyazlıların adeta can damarı ve en büyük manevi destekçisi olan 68 gençlik taraftar grubu tribün liderleri inanılmaz bir karşılama ve destek veren İstanbul’da yaşayan başta dernekler olmak üzere bütün Aksaraylılara teşekkür etti. Tribün liderleri daha sonra; Zorlu çatalca maçı için bizlerle bir olan İstanbul’da ki hemşerilerimizden Allah razı olsun.

Bizlere gereken ilgi alakayı gösterdikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. Taraftar ve takım birlikteliğini sağlayarak 3/0 dan 3/3 getirmeyi hep birlikte basarmış olduk. Özellikle bizleri canı gönülden sahiplenen bir an bile yalnız bırakmayan maç öncesi ve sonrasında ilgilerini esirgemeyen bütün Aksaray’lı hemşerilerimizle gurur duyuyoruz. Aksaray’lı olmak başka bir duygu. Bunun en büyük örneğini herkese gösterdiler şeklinde görüş bildirdiler. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı