İş İnsanlarından Başkan’a Destek

Aksaraylı iş insanları Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. 

İş İnsanlarından Başkan’a Destek

İlimizin tanınan iş insanları Sami Kulak, Adem Girgin ve Yavuz Gümüşsoy, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileterek görüş alışverişinde bulundu.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Aksaray'ın bekleyen önemli birçok sorunu olduğunu söyleyen Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, “Hep birlikte, el ele ilimizin bütün kesimleriyle ve işadamlarıyla, ortak akılla bu şehri yöneteceğiz. Allah nasip ederse ilimizin marka değerini yükselteceğiz” dedi.

“Ekibe İnanıyoruz”

İş İnsanı Sami Kulak Evren Dinçer ve ekibinin başarılı olacaklarına inandıklarını belirterek “Bizler, sizlerin işlerini kolaylaştırmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu şehir hepimizin şehri ve ivedilikle çözülmesi gereken birçok sorun var. Biz inanıyoruz ki bu ekip, bunların üstesinden gelecek tecrübeye sahip” diye konuştu.

Hayırlı olsun ziyaretinde Başkan Evren Dinçer ve iş insanları Sami Kulak, Adem Girgin ve Yavuz Gümüşsoy hatıra fotoğrafı çektirdi. Haber: Harun Atalay

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı