İnce’den Chp Başkan Adaylarına Tam Destek

 Cumhuriyet Halk Partisinin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce Aksaray’a gelerek Sultanhanı, Taşpınar, Yeşilova ve Yeşiltepe seçim bölgelerinde partisinin adaylarına destek verdi.

İnce’den Chp Başkan Adaylarına Tam Destek

Aksaray’ın girişinde, İl Başkanı Ramazan Koçak, Merkez İlçe Başkanı Nazife Küçük ve partililer tarafından karşılanan İnce; İlk olarak Cumhuriyet Halk Partisi’nin yarışta iddialı olduğu Sultanhanı ilçesine gitti. Girişte 350 araçlık konvoyla karşılanan İnce; binlerce kişilik kalabalığa seslendi.

“Ülkede Beka Sorunu Yoktur, Erdoğan’la Bahçeli’nin Koltuklarının Beka Sorunu Vardır”

Daha önce Aksaray programının iki kez iptal edilmesinden dolayı özür dileyerek başlayan Muharrem İnce "31 Mart bir yerel seçimdir sandığa gittiğimizde belediye başkanlarını seçeceğiz. Belediyecilik kavramı ülkemizde 1850 yılından beri vardır ve Osmanlıdan bu yana devam eden bir gelenektir yani bir seçimdir, bir beka meselesi değildir. Belediye seçimlerini İnönü beka meselesi olarak görmedi, Menderes görmedi, Özal görmedi, Ecevit görmedi, Erbakan benim belediye başkan adayımı seçmezseniz ülke yıkılır demedi. Bunlar çıkmış benim adayımı seçmezseniz ülke yıkılır diyor. Bende buradan yiğit insanların memleketi Sultanhanı’nda sesleniyorum. Seçimleri kaybederseniz ülke yıkılmaz siz yıkılırsınız siz! Asıl beka sizin koltuklarınızda" dedi.

“Bu Ülkede Ezanı Islıklayanın Anasından Emdiği Sütü Burnundan Getiririz”

Seçim çalışmalarında farklı konuların bilerek ön plana çıkarılmaya çalışıldığını dile getiren İnce "İktidar sahipleri seçimleri kaybedeceğini gördüler. Şimdi başka alanlara yöneldiler. Mutfaktaki yangını gizlemek için çiftçinin durumunu örtbas etmek için bir beka yalanına sarıldılar. Şimdi de bir ezan tartışması çıkardılar. Neymiş efendim 8 Martta eylem yapan kadınlar ezanı ıslıklamışlar. Ben inanıyorum ki 82 milyon vatandaşımızın içinden hiç kimse ezanı ıslıklamaz. Ezan namaza çağrı olduğu gibi aynı zamanda bayrağımızla birlikte bağımsızlığımızın sembolüdür.

Bir ülkede ezan okunuyorsa bu topraklar bizim demektir. Eğer 3 -5 densiz çıkıp ezana saygısızlık yaparsa da onun anasından emdiği sütü burnundan getirtiriz. Bunu herkes böyle bilsin. Kadınlarımız ezana saygısızlık yapmadı. Polis şiddeti arasında ezan okunduğunu duymadılar ama sen Aksaray meydanında miting yaparken camilerden ezanı okutmadılar, senin konuşmanı kesmemek için. Asıl saygısızlık yapan sensin sen" ifadelerini kullandı. CHP Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon