İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü Taşındı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü, çalışmalarını yeni hizmet binasında sürdürecek. Prof. Dr. Fahrettin Altun yönetimindeki Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, vizyon ve misyonuna uygun bir çerçevede yapılanma çalışmalarına devam ediyor.

İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü Taşındı

Merkez ve yurtdışının yanı sıra illerdeki yeniden yapılanma faaliyetlerini de sürdüren Başkanlık, Konya İl Müdürlüğü’nü yeni faaliyet ve hizmet çerçevesini karşılayacak bir binaya taşıdı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü, bundan sonra Sahibiata Mahallesi Mimar Muzaffer Caddesi Onur İşhanı No:26 Kat:1/101 adresinde hizmet verecek.

 

Basınla İlişkiler Güçleniyor

 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, ulusal ve uluslararası kamuoyları, karar alıcı aktörler ve medya ile derinlikli ve çok yönlü ilişkiler geliştirmek, iletişimin tüm araç ve yöntemleri ile Türkiye’nin her alanda nitelikli temsilini sağlamak ve bu doğrultuda “Türkiye markasını güçlendirmek” amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.  Başkanlık yurt içinde de il müdürlükleri aracılığıyla basınla ilişkileri düzenlemek, geliştirmek, basın mensuplarının çalışmalarını kolaylaştırıcı adımlar atmak, basının gelişimine katkıda bulunmak için çalışmalar yürütüyor. Haber Merkezi

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı