İlçe Ve Belde Başkan Adayları 15 Ocaktan Sonra Açıklanması Bekleniyor

Altınsoy “Aksaray İçin Çalışıyoruz”

İlçe Ve Belde Başkan Adayları 15 Ocaktan Sonra Açıklanması Bekleniyor

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy merakla beklenen ilçe ve belde belediye başkan adaylarının 15 Ocak’tan sonra tüm Türkiye ile aynı anda açıklanacağını bildirdi

Aksaray’da İl Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer’in isminin açıklanması ardından yoğun bir çalışma sürecine giren AK Parti teşkilatı, İl Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer ile Aksaray’da sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamak için var gücüyle sahada çalışıyor. 

15 Ocak Kilit Tarih

Aksaray kamuoyunun merak beklediği ilçe ve belde belediye başkan adaylarının açıklanacağı tarihi Anadolu Ekspres’le paylaşan İl Başkanı Altınsoy “Genel Merkezimiz ilçe ve belde belediye başkan adaylarını belirlemek için yoğun bir çalışma yaptı. Temayül yoklaması ve görüşmeleri, oluşturdukları komisyonlarla kendileri gerçekleştirdiler. Şimdi de belirlemeler konusunda son dönemece gelindi. Şifahen aldığımız bilgilere göre Aksaray ilçe ve beldelerinde AK Parti adına hizmet için yola çıkacak isimler 15 Ocak ve sonrasında, tüm Türkiye’deki adaylarla birlikte, aynı anda açıklanacak” dedi.

“Değişiklik Yok”

Anadolu Ekspres’e özel açıklamalarda bulunan İl Başkanı Altınsoy önceki günlerde açıklanan 17 ilde Ak Parti Belediye Başkan adaylarının değiştirileceği iddialarının maksatlı çıkarıldığını ve gerçeği yansıtmadığını vurgulayarak “Bu konuyla ilgili Genel Başkan Yardımcımız ve İzmir Milletvekilimiz Sayın Hamza Dağ gerekli bilgiyi verdi” ifadelerini kullandı.

“Sayın Dağ Açıkladı, Anket Yaptıranlar Disipline Sevk Edilecek”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada disiplin sürecini ifade ettiğini belirten Altıntaş “Yapılan açıklamada Sayın Dağ ‘Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan partisinin 74 il belediye başkan adayını açıkladı. Aday açıklanan yerlerde herhangi bir anket çalışmamız söz konusu değildir. Bazen biz de buna dair duyumlar alıyoruz. Samsun, Urfa'da böyle bir durumun olduğuna dair gazetelere yansıyan bazı haberler söz konusu oldu. Bu tarzda işlemleri yakinen takip ediyor, orada anket yapan ve yaptıranları hukuk çerçevesinde tespit etmeye gayret ediyoruz. Bu tespit neticesinde, hukuken buna imkan bulabilirsek, anketi yapan ve yaptıran kişiler, parti üyemiz ise görevi ne olursa olsun disipline sevk edilecektir’ ifadelerini kullanmıştı. Biz de bu konuda gereken çalışmaların yapılmasını takip ediyoruz” şeklinde konuştu.

“Yol Haritamızı Çıkarıyoruz”

AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer ile Merkezde adım adım çalışmalar yaptıklarını, esnaf, sanatkâr, vatandaş, kadın, erkek tüm Aksaraylılarla kucaklaştıklarını dile getiren Başkan Altınsoy “Biz AK Parti İl Teşkilatı olarak sahada Belediye Başkan Adayımız Evren Dinçer ile çalışmalarımızı son hızda sürdürüyoruz. Seçime ve Aksaray’ın geleceğine odaklandık.

Bizi kimse yolumuzdan döndüremez. Aksaray’a yıllardır verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sürdürmek için vatandaşlarımızla bir araya geliyor dertlerini dinliyor ve seçim sonrası yapılacak icraatlarına haritasını çıkarıyoruz. Amacımız hizmet etmek. Bu konuda Evren Bey’in de birçok çalışması mevcut. Sahada tüm vatandaşlarla bir araya gelerek Geleceğin Aksaray’ının yol haritasını çizip Anadolu’nun yıldızı Aksaray’ı daha da parlatacağız. Projelerimizi kısa süre içinde Aksaray kamuoyuyla paylaşacağız” diye konuştu.Özel Haber:Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon