İl Başkanı Altınsoy, “Hep Birlikte Atlatacağız”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev telefonlarından vatandaşlara ulaştırdığı sesli mesajını değerlendirdi.

İl Başkanı Altınsoy, “Hep Birlikte Atlatacağız”

Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız Erdoğan, milletimizin sağlı için sesli telefon mesajında Koronavirüs salgını nedeniyle, mecbur kalmadıkça dışarı çıkılmaması ve evde kalınması uyarısında bulundu” dedi.

Tavsiyelere uyulmasını istediklerini belirten İl Başkanı Altınsoy “Vatandaşlarımızdan tek isteğimiz, salgına karışı alınan kararlara ve tavsiyelere uymaları. Korona virüsle mücadele kapsamında devletimizin aldığı önlemlere, vatandaşlarımızı hassasiyet göstermeye davet ediyorum. Salgınla mücadelede bireysel tedbirlerin çok önemli olduğunu unutmamalıyız”  diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Telefonla Mesaj Verdi

“Bu zorlu süreci de hep birlikte atlatacağız. Yeter ki kurallara, yönlendirmelere uyalım ve mutlaka evlerimizde kalalım” çağrısında bulunan Altınsoy, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mesajını  aktardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mesajında “Corona virüse karşı amansız bir mücadele yürütüyoruz. Bu virüs en çok yaşlıları ve kronik hastalığı bulunanları etkiliyor. Bildiğiniz gibi ülkemiz, tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüs ile amansız bir mücadele veriyor. Virüsün ülkemizde vatandaşlarımız arasında bulaşıcı etkisinin en az seviyede tutulması için gece gündüz çalışıyoruz. Virüs, en fazla yaşlı ve kronik hastalığı olan vatandaşlarımıza bulaşıyor, en çok bu iki grubun ölümüne sebep oluyor. Bu bilgiyi aklınızdan hiçbir zaman çıkarmadan, kendinize ve etrafınızdaki yaşlı ya da kronik hastalık taşıyan yakınlarınıza dikkat etmenizi istirham ediyorum. Sosyal mesafeyi olabildiğince artırmalı ve en önemlisi zorunda olmadıkça kesinlikle evden dışarı çıkmamalısınız. Bu süreçte, başta Sağlık Bakanlığımız olmak üzere resmi kurum ve kuruluşlarımızın açıklamalarını dikkatle takip etmelisiniz. Kamu hizmetlerinde, alışverişte, yakınlarımızla iletişimde ve daha birçok aktivitede internet teknolojisini ve telekomünikasyon imkanlarını kullanmaya, ibadetlerimizi evlerimizde eda etmeye, mümkün olduğunca ziyaretçi kabul etmemeye ve vaktimizi evlerimizde geçirmeye özen gösterelim. Korona virüs ile vermiş olduğumuz bu mücadelede yanımızda duran ve sorumluluk bilinciyle hareket eden tüm vatandaşlarıma şahsım ve milletim adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu zor günleri de inşallah hep birlikte atlatacağız. Kalın sağlıcakla” ifadelerine yer verilmişti. Haber Merkezi

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı