İl Başkanı Ak Parti Kongresine Tüm Vatandaşları Davet Etti

 AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Kılıçarslan Parkı Pramit Cafe'de yarın gerçekleşecek olan AK Parti Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi için davet metni yayınladı.

 İl Başkanı Ak Parti Kongresine Tüm Vatandaşları Davet Etti

Aksaraylıları davet eden Altınsoy "Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğimiz 7. olağan kongremize tüm teşkilat mensuplarımızı ve tüm vatandaşlarımızı bizimle beraber bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz"  dedi.

İl Başkanı Altınsoy davet metninde "AK Parti, Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle bir demokrasi şöleni içerisinde Merkez İlçe kongremizi yapacağız. Bugüne kadar girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti, ilerlemeyi, yenilenmeyi teminat altına almıştır. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bu günden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir. Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğimiz 7. olağan kongremize tüm teşkilat mensuplarımızı ve tüm vatandaşlarımızı bizimle beraber bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz.

İnandığımız bu kutlu dava yolunda, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde memleketimiz, milletimiz ve şehrimiz için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz demeden durmaksızın birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı