İhtiyaç Sahibi Vatandaşlar Evlerinde Ziyaret Etti

 Aksaray Valisi Ali Mantı, eşi Işıl Mantı ile birlikte Şehit Aileleri, Gazileri evlerinde ziyaret ederken ihtiyaç sahibi aileler ile Devlet korumasındaki ‘Sevgi Evleri’nde kalan çocukların misafiri oldu.

İhtiyaç Sahibi Vatandaşlar Evlerinde Ziyaret Etti

Vali Ali Mantı, eşi Işıl Mantı, Emniyet Müdürü ve eşi, İl Jandarma Komutanı, İl Müftüsü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü ve eşi ile birlikte Aksaray Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı ve şehit babası Hüseyin Koçak ve ailesi ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Aksaray Şube Başkanı Mustafa Dağ ve ailesini ziyaret etti.

Ziyaretlerde şehit yakınları, Gazi ve yakınları ile görüşerek bir süre sohbet eden Vali Ali Mantı ve eşi Işıl Mantı, şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Şehit yakınları ve Gazilere sağlıklı bir ömür geçirmeleri temennisinde bulunan Vali Ali Mantı devletin ve milletin her zaman şehit yakınları ve gazilerin yanında olduğunu, olmaya devam edeceğini belirtti.

Şehit Ömer Halisdemir’in Babası Ve Kardeşi Aksaray’a Geldi

Vali Ali Mantı Aksaray’da bulunan Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin, kardeşi Soner Halisdemir ile Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Dağ’ı ziyaretinde buluştu.  Şehit Halisdemir’in babası ve kardeşi ile bir süre sohbet eden Vali Ali Mantı kendilerini Aksaray’da görmekten duydukları memnuniyeti belirtti.

Vali Ali Mantı eşi Işıl Mantı ve beraberindeki heyet ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile desteklenen ihtiyaç sahibi aileler ile Devlet korumasında bulunan çocukları aile ortamı oluşturularak yaşadıkları ‘Sevgi Evleri’nde ziyaret etti. Valilik Basın

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı