“Her Konuda Engelli Kardeşlerimizin Yanındayız”

 Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yayımladığı mesajında; “ ‘Önce insan’ diyen, insanı ‘yaratılmışların en şereflisi’ olarak gören bir geleneğin mensupları olan bizler, bu ülkede hiçbir ferdin kendisini yalnız, ötelenmiş, itilmiş hissetmesine, ayrımcılığa maruz kalmasına rıza göstermedik” dedi.

“Her Konuda Engelli Kardeşlerimizin Yanındayız”

Milletvekili Aydoğdu mesajının devamında ise; “Her konuda engelli kardeşlerimizin yanında yer almaya, onların hayatlarını kolaylaştırmaya gayret sarf eden bir geleneğin mensubu olduk.

Engelli kardeşlerimizin yaşama sevinciyle hayata sarılmaları ve spor, sanat, edebiyat, siyaset, eğitim ve iş dünyası da dâhil olmak üzere hayatın her alanında tüm topluma örnek olacak işlere ve birçok başarılara imza atmaları bizleri ziyadesiyle memnun ediyor.

Engellilerin yetenek ve birikimleri doğrultusunda yönlendirilmeleri ve hayatın her alanında varlık göstermeleri toplumsal zenginliğimizin daha da artmasını sağlayacaktır. Dünya Engelliler Günü münasebetiyle hatırlanan farkındalığın, toplumun engellilik konusunda bilinçlenmesine ve engelleri dolayısıyla karşılaştıkları güçlüklerden yılmadan azimle çalışan, kararlı duruşları ve çabalarıyla hepimize örnek olan kardeşlerimizin sorunları hususunda toplumsal duyarlılığın artmasına vesile olmasını temenni ediyor, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” vesilesiyle bütün engelli kardeşlerimizi ve ailelerini muhabbetle selamlıyorum. Haber Merkezi

 

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon