“Her Kesimin Desteği İle Profesyonel Lig’de Kalıcı Bir Takım Olacağız”

Aksaray Belediyespor Başkanı Cem Çorakçı ve Yönetim Kurulu Üyesi İsa Güzel, Aksarayspor forması giymiş eski futbolcu, teknik adam ve yöneticilerle buluştu.

“Her Kesimin Desteği İle Profesyonel Lig’de Kalıcı Bir Takım Olacağız”

Özel bir tatlı salonunda bir araya gelen geçmişten günümüze Aksarayspor’a birçok alanda emeği geçmiş futbolcu, yönetici ve teknik heyetle buluşan Başkan Cem Çorakçı duygusal bir konuşma yaptı.

              “Ben Sizlerden İlham Aldım, Bugün Hepinizin Desteğine İhtiyacım Var”

 

                    Başkan Çorakçı “Burada bulunan hepiniz benim gençliğimi bilir. Bizler sizleri örnek alarak renklerine âşık olduğumuz Aksarayspor’a hizmet etmek için buradayız. Yıllar önce sizleri izleyerek, içimde var olan, Aksarayspor sevdası büyüyerek bir aşka dönüştü. Allah’a şükürler olsun ki bu güzel şehrin takımının formasını giymek nasip oldu. Şimdi de gönül verdiğimiz takımımızın başarısı için çalışacağız. 

                   Benim burada bulunan bütün abilerimin görüş ve desteğine ihtiyacım var. Bugün burada toplanmamızın tek gayesi Aksarayspor. Sizler yıllar önce bu takımın başarısı için birçok fedakârlık yaparak mücadele ettiyseniz, bu sezon sizin deneyim ve tecrübelerinizle bu takımın 3. Lig’de en iyi yerlere gelmesi için birlikte çalışacağız sizlerin her zaman desteğinize ihtiyacım var. Sizler yeter ki beni çağırın her yere ayağınıza gelirim. Yeter ki bu takım üst liglere çıksın, kalıcı samimi ortamlar sağlayalım” diye konuştu.

 

               Şehir Aksarayspor ve Futbol Aşığı

 

                 Aksaray Belediyespor için yapılan çalışmalara da değinen Başkan Çorakçı Aksaray Belediyespor’un yeni Teknik Direktörü Cem Kavçak’ın Aksaray’da futbola olan ilginin ve heyecanının yüksek olduğunu söylediğini belirterek, “Taraftarımız bir harika. Bu şehir futbolu ve Aksarayspor’u seviyor. Hal böyle olunca el birliği ile bu sezon 3. Lig’de güzel müsabakaları yaşamamamız için hiçbir neden kalmıyor. Yeter ki şehrin tüm dinamikleri birlik olalım” ifadelerini kullandı.

                  Transferlerde hızlı bir ilerleme kaydettiklerini de söyleyen Başkan Çorakçı “Mücadeleci ekonomik ve başarıya aç yetenekli gençler ile güzel bir takım oluşturma yolunda ilerliyoruz. Birçok transferimizi yaptık. Devam eden görüşmelerimiz de var.

Seçmelerde ilimizin yetenekli gençlerini de değerlendiriyoruz” şeklinde konuştu.

             Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantının ardından Başkan Çorakçı, Aksarayspor’a emeği geçmiş futbolcu, teknik heyet ve davetlilerle fotoğraf çektirdi. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon